Poveste trista cu final FERICIT

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

kim, sa-ti traiasca printesa Alicia si sa creasca mare si sanatoasa. Brr, m-am ingrozit citindu-ti povestea. Bine ca totul s-a terminat cu bine

"Unde exista dragoste, exista si Dumnezeu" - Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana spune:

Felicitari, esti o curajoasa! Sa va traiasca fetita!

Kim ce dimensiuni avea chistul la nastere?


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;19;33/st/20060819/dt/7/k/17b3/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim spune:

Era de circa 10 cm dar se sparsese. La echografie parea deformat, de consistenta moale, crescuse in sarcina dar nu se vedea bine, era inghesuit jos, in zona pelviana. Oricum a fost greu de identificat, ma gandesc ca si masuratorile sunt la fel de relative, si nu stiu daca marimea conteaza asa de mult. De ce ma intrebi?

KIM & printesa ALICIA
photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana spune:

Te-am intrebat pentru ca si la mine s-a evidentiat un nodul (fibrom, nici nu stiu cum sa ii spun) care a inceput sa sa creasca odata cu sarcina. La ultima masuratoare ajunsese de 4cm (pe la 4 luni) si nu prea stiu la ce sa astept. Medicii de aici nu dau asa mare importanta acestui fibrom.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;19;33/st/20060819/dt/7/k/17b3/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim spune:

Sanziana,
Hai la subiectul Fibrom uterin si vorbim acolo, sunt fete care te pot ajuta cu multe informatii.

KIM & printesa ALICIA
photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lady_Hawk spune:

Kim scumpa, mi-au dat lacrimile citind povestea ta...asa cum mi-au dat lacrimile cand am vazut subiectul deschis de sora ta la momentul respectiv...ti-am tinut pumnii si am sperat ca Dumnezeu sa fie cu tine...si A FOST!!!
Sa va traiasca beba Alicia si sa aiba parte numai de lucruri bune , iar in privinta sotului tau: jos palaria!!!!
Sa fiti sanatosi si fericiti toti trei!!!Zmuahhhhhhhhhhhh!!!

Io de beba_mica (13.04.2006)


Mergi la inceput