Szeged - 7

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Andicu mă bucur că te simți bine. Drum bum mâine le Szeged, îți țin pumnii să fie totul în regulă.
Auburn, Ioana unde sunteți?

ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Andicu,
suntem aici!Alaturi de tine!
Te asteptam si maine cu "o info".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Andicu iti tin pumnii! Va fi bine in final, ai sa vezi.

Fetelro, va pup pe toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diciu spune:

Andicu sunt alaturi de tine....nu prea mai scriu pe forum..intru doar sa stiu ce faci tu...iti doresc mult mult succes!!!!!

anda

"daca dragoste nu e...nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Ceau gagicile faine

andicule, sunt si eu alaturi de tine, tin pumnii stransi de tot si nu uita ca te astept sa incepem un nou topic cu "Mamici de Szeged",intelesu-m-ai?

pentru toate fetele!!!

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphi_07 spune:

buna buna


andreea iti tin pumnii sa fie totul asa cum iti doresti...bafta multa![pup]

mika 2, ca de obicei...cum va mai simtiti voi, frumosilor?...aveti grija de voi
aaa...mika, tie parca ti-a facut et la 5 zile...cine a hotarat asa?...tu sau dr?...si de ce?

un milion de astazi pentru toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana1971 spune:

Ciao fetelor,

Andicu, tinem pumnii sa fie bine! Doamne ajuta!

Eu am avut mult de lucru la servici si mi-am luat si acasa sa lucrez in weekend. Asa ca nu cred ca pot sa ne intalnim zilele astea. In plus, ma simt cam buimaca, cred ca de la tratamentul pentru endometrioza, nu stiu.

la toate fetele,

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna seara fetelor.

Am revenit intr-un tarziu. Azi iar am umblat creanga toata ziua, cred ca vreau sa-mi scot parleala pentru mai tarziu...sa va zic cum a fost:
m-a vazut dna Dr Kriszan, f draguta si rupe si ea putin engleza, dar mult mai putin decat dr Zadori..suficient cat sa-mi spuna ca punctia va fi totusi luni, la ora 11, am 5 foliculi, 4 pe dreapta, 1 pe stanga, cei de pe dreapta aveau azi 1 de 15-16, 2 de 18 si 1 de 23. Nu mi-a zis cam ce inseamna asta, la miezul noptii trebuie sa fac Ovitrelle (alias Pregnyl) si maine de la 7 seara pauza la mancat si baut.
Mai nashpa e ca n-am gasit cazare pentru joia viitoare, ca taman atunci e o conferinta si toate pensiunile si hotelurile sunt full; mi-a mai ramas speranta in internatul studentesc de vis-a-vis de clinica, in care a stat Leliutza. Numai ca mi-a picat fisa cand eram deja in drum spre Timisoara. O sa incercam luni acolo, sper sa reusim, ca nu stiu ce fac eu dupa ET, n-as vrea sa mergem 120 km pana la Timisoara...
Va pup si va invit la un nou capitol www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75762" target="_blank">aici

Rog moderatorii sa inchida acest capitol.

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput