Szeged - 7

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus,

Andicu, poate ajungi astazi la un internet cafe...ca suntem tare curioase.
Oricum, alaturi de tine!
Si nu uita ca mi-a promis impulsionare "prin exemplu pozitiv".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphi_07 spune:

buna fete dragi

auburn imi pare tare rau...data urmatoare e musai sa fie cu ochisori

bravo timisorencelor...fete faine ce sunteti...sa aveti grija de voi...da' si de andreea...si sa o trimiteti acasa cu bebe la pachet...ceea ce (si anume bebe) ne doresc noua,tuturor

andreea iti tin pumnii stransi, stransi...iti doresc din tot sufletul sa reusesti

va pe toate
cine poate, sa ne tina si pe noi la curent cu ce face andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Fetele mele dragi, incerc sa va tin eu la curent cu ce fac!
Am reusit sa ne conectam la internet; a fos tmai complicat, dar merge; nu stiu daca o sa va pot scrie zilnic, dar la 2 zile tot o s-o fac!
Si eu m-am simtit foarte bine la intalnire si imi pare rau ca nu au putut participa si celelalte Szegediste! aveti dreptate, avem aceleasi trairi si ganduri si cand ne-am intalnit, am avut senzatia ca ne cunoastem dintotdeauna!
Sa va spun ce a fost la Szeged: dr Zadori e multumit de cum raspund la stimulare, mi-a dat sa continui cu Gonal F si Merional, pana vineri cand ne vedem din nou.
L-am intrebat cand se intoarce din America si mi-a spus ca pleaca pe la jumatatea lui iulie si se intoarce pe la jumatatea lui august, poate chiar mai repede.
La mine,daca totul merge bine asa ca pana acum, mi-a zis ca punctia va fi probabil luni sau marti. MAi departe inca nu stiu.
Eu ma simt bine, n-am nimic, nu ma doare nimic, ma lupt sa beau zilnic cei 2 l de apa si ma tin optimista.
Va multumesc mult tuturor ca sunteti alaturi de mine si sa dea Dumnezeu sa le urmez pe RH,Mi-Ka si Leliutza ca gravidutza de Szeged, si dupa mine, voi toate!
Va pup si va mai scriu cand pot!

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphi_07 spune:

andreea ai grija de tine...bafta multa in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Andicu ce bine ca ai reusit sa obtii legatura la internet. Iti multumesc inca o data ca l-ai intrebat pe dr. cat va sta in SUA. Iti tin pumnii sa fie totul bine si sa reusesti, dar mai vorbim.
Ioana1971 ieri nu am avut timp sa scriu, e o idee buna ca ai scris lista aceea aici.
Auburn, Mi-Ka, Pussi, ZoRi, Mirabela, Ileana, Delphi si toate celelalte fete de aici, va pup

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Andreea stai liniștită că n-o să rămâi datoare, sper să ne mai întâlnim în weekend, poate sâmbătă, pentru că săptămâna viitoare poate nu ne mai putem întâlni cu tine dacă vei face puncția luni sau marți asta înseamnă că ET îl vei face joi sau vineri. Te rog să-l întrebi pe dr dacă știe cumva germana.
Ce ziceți timișorencelor? Ne mai întâlnim sâmbătă să-i urăm Andreei personal multă baftă?

ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

ZoRi, l-am intrebat si mi-a spus ca el stie germana, dar nu foarte bine, drept pt care persoana care vorbeste cu el in germana ar trebui sa stie f bine sa vorbeasca, ca sa-l inteleaga si sa se intleleaga. Si eu as vrea sa ne intalnim sambata. Daca nu pot celelalte fete, poate ne vedem noi doua undeva...
Ioana, o sa iau eu lista si o sa o atasez la inceput de subiect, numai sa pot de-aici, ca n-am setat toate chestiile in calculator..
Delphi, merci. mai ai si tu putin. cand termini pastilele?

Imi vine si mie randul...
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Andicu ma bucur ca esti bine si ca totul decurge in grafic.Sa stai linistita , sa nu te stresezi!Ai rezolvat cu cazarea la Szeged?
Crinutza, Pussi, Auburn

Ileana, ti-am raspuns la PM, sper ca l-ai primit


Mirabela 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphi_07 spune:

'neata

andicu sambata iau ultima pastiluta si eu...apoi astept sa vina cm si , din a 2-a zi, incep cu decapeptylul...iar in ziua urmatoare incep si gonalul si merionalul...eu nu cred ca o sa reusesc sa-mi fac singura injectiile...nu ca mi-ar fi frica de ele, ci mi-e ca nu le fac bine...chiar, am citit ca ti-a dat si tie merional...cum il faci?...tot subcutanat sau intramuscular?
bafta multa vineri!...sa ne povestesti de foliculi multi si grasuti, care sa faca embrioni frumosi

mii de pentru toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

quote:
Originally posted by mirabela11
[br
Ileana, ti-am raspuns la PM, sper ca l-ai primit


Mirabela 11



Servus,

Nu am primit PM-ul!
Te rog frumos, il mai trimiti o data?!
Merci,

Mergi la inceput