Rahova sau apropiere..... (15)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

seara buna fetelor,
azi am tras chiulul de la patriarhie si am mers in vizita la nashi...a fost o vreme super pana am plecat de-acolo...pe drum insa am venit pe o ploaie infernala
ma duc sa ma rostogolesc pana in pat ca de mers nu mai pot sa merg de burta
va pup, noapte buna

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Neata fetelor.
Noi ieri dimineata am fost la soacra-mea, nu la masa, am trecut asa...la plimbarea de dimineata. Ce m-a bucurat un pic a fost ca in timpul cat am instalat eu ceva cumnatei mele la calculator, Tony a stat in bucatarie cu cumnatul la un pahar de...vorba, Ale a stat cu soacra-mea si cu pisica (careia ii striga cu ardoare "ham") si nu a manifestat in nici un fel teama, suparare ca nu e cu noi. Ba chiar a invatat-o soacra-mea sa ridice piciorul sus la intrarea in balcon si sa zica "opa". M-am bucurat pentru ca 50-60% din toamna voi apela la ea sa aiba grija de Ale, mai trebuie sa discutam sa vina la mine, sa nu o duc eu pe Ale acolo. A, si ar mai trebui sa o fac sa nu fumeze, macar cu Ale, ieri de exemplu erau in balcon si ei fumau (soacra-mea, cumnatul si cumnata ) si asta langa Ale. Chiar daca era geamul deschis pe mine ma deranja fumul. In fine, mai vedem....
Si aseara ne imbracam noi fumos (aiurea ) si mergem in parc. Mama si cand s-a starnit vijelia ii zbura lui Ale palaria, leutul din brate i-a ajuns in balta, am fugit spre casa in nori de praf... Asa ca am devenit casnici. Brusc.
Va pup, sper azi sa fie mai animatie....

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna dimineata fetelor,
eu ma pregatesc de mers la patriarhie si-mi beau cafelutza...dupa amiaza poate ne vedem prin parc daca este frumos
va pup

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Buna fetele am fost in vizita ieri la cumnati.

Astazi am fost in mall si i-am ;luat Oanei o caseta video foarte draguta "Ursuleti inimosi in Tara Glumelor" dar este cam mare pentru o astefel de caseta. Este in schimb foarte foarte frumoasa. Pacat ca nu am gasit-o cand era mai mica. Ar fi avut multe de invatat.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

verific daca am stiut sa pun ceva in semnatura.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

noi am fost in cismigiu astazi si nu am mai ajuns prin sebastian...
dar mare nebunie era pe-acolo, aglomeratie ca la balamuc
va pup pe toate, noapte buna

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Buna fetelor!
Noi am petrecut Pastele in familie. A venit sora mea si cumnatul la noi. Nici nu am iesit afara. Am petrecut toata ziua asa: papa copilul, mancam noi, papa copilul, mancam noi, papa copilul, putina pauza (deja ploua) si iar mancam noi .

Azi am fost la ziua unei cumnate. Am iesit impreuna cu ei in Tineretului. A fost super! Cald, i-am dat caciula jos din cap copilului. Mai nou vrea numai pe jos. L-am plimbat pe acolo. Trecea lumea pe langa noi si se mira:"Ce mic e!". Apoi am urcat la ei si Tudor a patinat prin toata casa (pe parchet).

Si inca ceva nou: alaltaieri a adormit singur cu tati. Ma rog, s-a trezit in juma de ora si i-am dat sa suga. Ieri n-a mai vrut. Dupa 2 ore (in care noua ni se inchideau ochii si el nimic) am cedat si i-am dat san. Azi a adormit din nou singurel. Si doarme de o ora. E adevarat ca i-am dat 100 ml de lapte cu cereale. Sper sa invete sa adoarma singur!



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE si www.dropshots.com/andre_ea" target="_blank"> FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Neata, am facut cafeaua, am baut-o, acum cred ca ma apuc sa citesc ceva.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

neatza fetelor, ce vreme
eu credeam ca incep de azi cu gradinitele...norok ca am sunat inainte sa plec...ah ce bine...mai am inca o zi de vacantza

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna fetelor!
Am revenit la serviciu, fara nici un chef.
Ieri am fost intr-o mica excursie la Curtea de Arges, in rest am stat acasa zilele astea. Oricum a fost placut.

19+ & 80%
I wish I were an angel...

Poze diverse
Poze cu bebe
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20720;104/st/20060913/dt/7/k/6c4c/preg.png
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev255pr_.png

Mergi la inceput