De ce vor toti puncte?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Nu vreau sa-mi imaginez ce s-ar fi intamplat daca puteati alege si avatar
Un efect video-audio cand vom putea folosi pe forum?

Nu certati copiii cand viseaza!
Noi
Mitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Parca s-a mai discutat despre acest avatar pe forum si s-a ajuns la concluzia ca incarca forumul si ar merge mult mai greu.Nu mai stiu exact.Oricum au fost si multe pareri contra avatarului.Admin ce spune? Mai este subiectul pe vreundeva?

Nana Motoc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

s-a hotarat ca ramanem fara avatare datorita situatiei de pe alte forumuri (poze de prost gust, etc)




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

nu shtiu altsii cum sunt, da' io muncesc pentru 666

mamica de ( 13oct04 )



"Selon les statistiques, il y a une personne sur cinq qui est déséquilibrée.
S'il y a 4 personnes autour de toi et qu'elles te semblent normales, c'est pas bon."
Tierce de charme Kittie NinaB Ralucule BEWARE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Kittie, hai, inca putin, hai ca poti...

Pana diseara le dai gata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Eu habar nu am cate "puncte" am (ca nu apar langa nume, cred ca pe la profil apar), asa ca nu cred ca "da bine" din moment ce nr. de puncte nu e la vedere. Deasemenea, daca as avea un efect glow in dreptul numelui as strange de zor puncte ca sa il dau jos, ca nu imi place

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Maria21 spune:

Multumesc celor care vor sa-mi doneze puncte dar din pacate nu se poate.Si parca intreba cineva ca de ce ar scrie lumea pentru puncte?Ca sa isi schimbe glow-ul.Glumeam nu de asta o sa scriu de aici incolo doar daca am ceva de spus deci nu vreau mai incolo sa-mi scoata cineva ochii ca scriu pentru puncte.Deee am vrut sa fac si eu ceva frumos(albastrul fiind culoare mea preferata)si uite ce a iesit.Asta e.Va mai trebui sa suportati glow-ul inca 7 luni(de atunci sunt inscrisa si am avut puncte cat pentru un glow).Va pup.Multumesc.
Ingerash esti o draguta.


http://community.webshots.com/user/AnaMaria360
"Moare incet cel care nu schimba foaia atunci cand este nefericit,cel care nu risca certitudinea in favoarea incertitudinii pentru a urma un vis,moare cate un pic cel care nu-si permite macar o data in viata sa fuga de sfaturi intelepte"-Pablo Neruda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Vai ce bine de mine ca fol mozilla ca nu mai vad nici un efect.Cred ca si eu la un mom dat mi-am tras un efect,dar habar nu am care e ala.Asa ca Ana-Maria, instaleaza-ti mozzila si nu o sa te mai doara ochii de la culoarea ta.
Iaca si pc meu.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

2+1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Eu stiu chiar pe cineva care a postat la subiectul asta,cineva peste care dai pe la aproape orice subiect te duci,e o prezenta permanenta si....sincer.....uneori chiar e vadita treaba ca scrie ca sa se afle in treaba.nu poti deschide un subiect fara sa dai de o postare de a dumneaei.....deci ce concluzie tragem? Parerea mea? Alearga cu limba scoasa dupa puncte...

N-am avut rabdare sa citesc toate paginile acestui subiect,sincer,habar n-am cu ce se maninca punctele astea....si mai sincer,cind eram pe la 1496,vazui si am postat la citeva subiecte doar sa vad ce se intimpla daca ajung la 1500.Asta fuse tot.

Nu ma intereseaza la ce folosesc aceste puncte,intru pe forum pt ca este util,placut,relaxant,dar mai ales pt ca aici mi-am facut
prieteni,si cred ca asta conteaza mai mult decit orice punct...

BRENDA

"COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Si ce se intampla la 1500 de puncte? :)

Nu certati copiii cand viseaza!
Noi
Mitele

Mergi la inceput