De ce vor toti puncte?

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by craciunitza

Doresc sa stiu cand m-am inregistrat pe forum, cum pot afla? Am vazut ca Brenda tocmai a sarbatorit 1 an... unde scrie cand ne-am inregistrat?

Nu certati copiii cand viseaza!
Noi
Mitele



Te duci in stanga la Membrii- scrii in casuta nick-ul tau sau al altui membru si dai sa ti-l caute.Acolo gasesti data de la care esti membru.
Am cautat nickul tau si esti membru de la 19/01/2003.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by Leditia
Eu nu cred ca-s relevante acele date,cel putin la membrii vechi...
Eu m-am inscris in 2002 prin februarie,iar la profil apare cu totul alta data...(nu ca m-ar interesa,dar poate si la alti membrii datele nu-s tocmai corecte)


Ba eu cred ca datele sunt corecte.Tu poate te-ai inscris in februarie '02,insa pe atunci exista o alta varianta a forumului;varianta actuala dateaza din 24.09'02.Explicatia ar fi c-ai facut o pauza si te-ai inscris pe forumul nou in martie.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Ba nu.Chiar nu tin minte sa ma fi inscris iar!Am intrat cu acelasi id si aceeasi parola mereu.Si da ,am si spus ca atunci era forumul vechi.Oricum nu conteaza.De intrat am intrat mereu,daca nu scriu nu ins.ca fac pauza.
pupice.
Si stiu exact cand m-am inscris pt ca tin minte data la care am ramas prima data insarcinata si cautam pe google "despre copii"(ca nu ma pricepeam si eu deloc si nici nu avea cine sa ma ajute cu sfaturi)

Scuze de off=topic.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Pai n-aveai cum sa intri pe varianta actuala a forumului fara sa te inscrii dupa septembrie'02.Toata lumea s-a reinscris atunci si daca te uiti la lista membrilor cei mai vechi de atunci sunt,cu exceptia adminilor.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by copiloi

La profilul vostru, pe primul rand, pe banda bleu, in stanga scrie nickname-ul, in dreapta scrie "Membru de la data de ...."

Daca nu gasiti, va spun eu de la ce data!


Alina



Am gasit! Eu ma uitam la profilul personal,normal ca nu gaseam.

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput