nasterea la elias

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

De zapacita am uitat sa-ti raspund la intrebarea cu monitorizarea. Exista un aparat cu niste senzori pe care ti-i lipeste pe burtica si urmaesc rata batailor inimii lui bb, ca sa stie daca este in regula. Al meu nu era foarte bine din cauza ca ma luasera contractiile alea eficiente si dureroase si nu respiram cat trebuia. Cand te apuca o contractie trage aer in piept ca sa oxigenezi bebelusul.
Hai ca acum esti super docta in ce priveste nasterea si perioada imediat de dupa

Andreea mamica lui Filip Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Eh, se pare ca eu am fost norocoasa. Am nascut aproape de 12 noaptea, au sunat dupa anestezista si a venit in pas alergator, ca bebelina era grabita tare.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71766" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelapop spune:

va multumesc mult de tot pentru toate sfaturile
intr-adevar foarte foarte foarte utile si incurajatoare
numai vestea cu anestezistul nu-i deloc buna, si mai ales ca mi-ati explicat si ce anume trebuie sa fac imediat dupa nastere conteaza foarte mult pentru noi -cele de la prima sarcina
o sa vorbesc cu dr meu sa vedem ce zice de anestezistii de peste noapte, ca daca nu e nici unul eu nu nasc la elias.
.
va puuuuup pe toate si va multumes mult
27+

Mergi la inceput