Hai Buzau...Buzau... Buzau!!! (7)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Camiiiiiiii ????????
Esti tot in Buzau?

Mironna, a fost teribil !
Eu una n-am mai vazut o asemenea furtuna niciodata.


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)
www.dropshots.com/danae" target="_blank">FILMULETE

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">BEBELUSI DE IANUARIE/FEBRUARIE 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Furtuna asta mi-a adus pagube, dupa ce ca m-a si speriat. Mi-a spart un geam de la balcon, iar apa mi-a intrat pe la toate geamurile, nu mai pridideam s-o adun sa nu ajunga la vecini. Nici eu n-am vazut asa ceva, intuneric bezna, vant si ploaie... tornada, ce sa mai!

M-am intalnit cu Camelia, era cu Daria si sotul in oras, pentru ultimele cumparaturi inainte de mare. Daria se infrupta dintr-un biberon cu laptic... a crescut, mananca singurica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Gata si pozele... la semnatura.

poze de la mare

poze de la munte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica oana spune:

Mirela,e superba Diana!De fapt..."superba" e foarte putin spus.
Pacat ca ai fost cam zgarcita la pozele cu tine
Hai ca m-am mai linistit,ca asa ce dor mi-era de voi!

poze de la mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Intr-adevar foarte frumoase pozele. De fapt, foarte frumoase sunt protagonistele . Faine concedii, Mirela !

Oana . Voi ce mai faceti ???

Am intrebat de Cami pentru ca ieri s-a intalnit Cosmin cu ea in oras, iar eu stiam ca trebuia sa fi plecat la mare .
Da' acum m-am lamurit .


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)
www.dropshots.com/danae" target="_blank">FILMULETE

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">BEBELUSI DE IANUARIE/FEBRUARIE 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica oana spune:

Dana,noi suntem bine,la acelasi program de prostioare zi lumina.
Eu ma pregatesc sufleteste sa incep munca,asta cam peste 3 luni.Asa ca incerc sa profit la maxim de perioada asta , pe care am inceput s-o percep tare pretioasa acum,pe final.Sunt convinsa ca o sa duc dorul boacanelor pe care le face Robi,"ajutorului" lui la treburile casnice,combinatiilor inedite de salam+pantofi+carti+jucarii din masina de spalat.Din toamna se va ocupa mama de el,il duc la curte...probabil o sa-i priasca schimbarea de mediu si de "mama".
Tare mi-ar placea sa ma intalnesc si cu voi,nu stiu cand voi mai ajunge prin zona,mai ales ca ultima data s-a lasat cu "varsare de sange" si nervi intinsi la maxim.Lasa-ne sa mai crestem putin si promitem sa venim la fetite mai fermecatori ca niciodata.

poze de la mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Multumesc! Creste fata mea, tot creste, nici macar de mana pe strada nu vrea sa ma mai tina...

Oana, profita din plin de concediul pe care il mai ai, ca dupa aia o sa-ti doresti sa mai stai acasa, dar n-o sa mai poti decat in concedii.

Ne vedem si noi in weekend daca e frumos?

poze de la mare

poze de la munte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica oana spune:

Salutare!
Sa va povestesc prin ce emotii am trecut azi:
La noi in bloc,se face curatenie si a trebuit sa-mi iau carutul si tricicleta dintr-o boxa de jos,unde le tineam.Normal ca mi-am lasat copilul in casa...chiar nu puteam sa urc cu el si cu cele doua "vehicule" 3 etaje.Inchid eu usile de la toate camerele,il las pe hol,unde e relativ in siguranta,incui usa de la intrare ca sa nu iasa pe casa scarii si cobor in mare viteza.Cind ma intorc,surpriza-copilul meu incuiase usa prin interior.Am inceput sa-l rog sa deschida usa,l-am implorat,el se amuza copios,iar eu deja intrasem in panica.Daca pateste ceva?E si metalica usa.Cum o sparg?Ce face el fara mine,ce mai mananca azi?Intr-un final,s-a indurat si a descuiat usa.Am fost cea mai fericita!

poze foarte recente

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mironna spune:

Oana, m-ai facut sa rad, dar ce o fi fost in sufletul tau...Intamplarea asta mi-a adus aminte de fratele meu care pe la varsta de 7 ani s-a incuiat in camera de hotel, a adormit, iar noi a trebuit sa spargem usa. Dupa tot zgomotul facut, de am trezit aproape tot hotelul, al meu fratior tot nu s-a trezit. Dimineata era foarte uimit cum am reusit sa intram in camera.


Mirona si Andrada (20.03.2003)





POZE PROASPETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Mama mia, Oana. Ce nazdravan !
Data viitoare ia cu tine cheia.

LA MULTI ANI celor care se sarbatoresc de SF. MARIA

Noi suntem doar cu Roxana zilele acestea.
Pe Oana am dus-o la parintii mei si trebuie sa recunosc ca s-a bucurat enorm biata copila sa scape de mine.
Am fost super cicalitoare si nervoasa in ultimele saptamani, iar victima principala a fost ea, mititica.

Sper sa ma linistesc si eu saptamana asta, ca sa-mi iau copilul inapoi acasa.



Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)
www.dropshots.com/danae" target="_blank">FILMULETE

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">BEBELUSI DE IANUARIE/FEBRUARIE 2006

Mergi la inceput