Chat de test

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Server Error in '/CHAT' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

The resource cannot be found.
Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested Url: /chat/DClogin.aspx





Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Mah, da nu mai bocitzi atita, nu zisese adminu ca tre sa faca modificari, sa-l faca mai mumos?

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AC spune:

Mirela super cadoul meu de Pasti:)! Eram asa de suparata ca nu putem iesi din casa de Inviere, copii se culcasera si lipsea ceva mey:):).

Mey Iren si noi ca plozii, ce tu poti sa le arati o jucarie alor tai s-apoi le spui tu stati nitelus sa o imbrac frumos, fara sa tabere pe tine? Hmmm? Cine a zis ca suntem adulti? Dac-am fi sigur n-am mai fi pe DC. Trebuie un dram de copilarie pentru asta s-un dram de nebunie... da asta-i deja alta poveste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Edit:gata,ne-am prins;deci pentru "private room" se creeaza camera,se invita userul dorit cu click dreapta pe id si abia apoi se intra in camera privata.Btw,kik-ul merge uns


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AC spune:

Adica e asa pe cluburi private? Upsss... Io tocmai ziceam ca fu haios foc sa intram ieri toate asa standard la nastere... .in ciuda tuturor optiunilor, noi tot cu forma veche in brate.
Toata noaptea am visat bebei mici. Daca se intampla ceva am incurcat-o si nici nu pot sa zic ca il rontai pe admin intai, ca se intelege altceva:):)


Stai reeditez da unde testasi tu Veve? Ca mie imi apare dezactivat:)???

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

E foarte activ,AC!Ia mai incearca...
Exista posibilitatea de prive-uri;da' ia intra si vezi-ne claie peste gramada la generale...



www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

...mai mult claie decat gramada.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

io nu pot intra.....e din cauza de referat?



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

In cazu' asta e de bine,vazusi si tu!


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

nici eu nu pot intra,imi zice eroare de logare sa inchid si sa incerc din nou,dar nu merge nici la a doua nici la a treia nici la a n incercare!

http://photos.yahoo.com/selfguide1
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10726;128/st/20050422/n/Matei/dt/7/k/ac60/age.png

Mergi la inceput