Mamici casnice (32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Geani ,nu-i pb ca nu ma ingras intr-o zi.
Hai 2!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

miha, si eu inca alaptez, Daria are 1 anisor, planuiam o intarcare in luna mai, dar aman... poate chiar cu 1 an. Sper ca atunci va intelege si poate se va simti poegatita sa renunte singurica, de nu, chinul va fi mult prea mare.

Geani si Daria (03.04.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

Geani ,nu-i pb ca nu ma ingras intr-o zi.
Hai 2!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana



Hai 3!

Geani si Daria (03.04.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

Geani ,nu-i pb ca nu ma ingras intr-o zi.
Hai 2!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana










Hi, hi, eu m-am ingrashat dupa cinci minute, dar rezultatele s-au vazut dupa noua luni.

Gata, plec, noapte buna ca ma duce mintea numai la prostii.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Daneluta ,nu mai vb de alea,alea,ca eu sunt cu rusii pe mine.!



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

gegea,vezi privata

Dana,felicitari.
eu am renuntat la cura de slabire.Si asa nu mancam eu prea mult
ma chinuiam si mai mult ma stresam cu dieta
Acum pt. ca a venit primavara o sa incerc sa fac sport.Toata lumea spune ca alergatul ar fi cea mai buna solutie pt. slabit.
O sa-mi scot bike pe balcon poate acolo in ciripitul pasarelelor si in mirosul de iarba verde ma va apuca vre-o dorinta nebuna de pedalat

Flavia,mini vacanta placuta
sa vii cu foto.

Astazi am fost sa-mi iau filtru de cafea ca cel vechi(care nu avea nici 6 luni) a scos fum dimineata.Am inebunit fara cafea pana la ora asta
Acum mi-am facut o cafeluta si ma delectez cu ea scriindu-va voua.
Apoi ma duc sa fac o ciorba de perisoare si galuste cu prune
Mi-am luat si cantar de bucatarie ca habar nu aveam cum vine cu gramele si sutele de grame
Ma pun pe prajituri ca de astea din comert sunt satula de coloranti si zaharuri la greu!
Robert de la un tort care in loc sa-l bage in gura l-a dat pe fatza,a facut niste pete rosii instantaneu pe corp.De atunci am zis,gata! Baga mama bucatarie ca e timpul!

Paste fericit catolicelor!
apropo,mana sus care sunteti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

mmiha,ne chefuim aici asa-i daca al meu coleg nu stie pe ce lume traieste
maine la pranz ajunge acasa...
tocmai i-am dat tf. si i-am adus aminte ca duminica sunt "Floriile" si am intrebat ce cadou mi-a luat
La care el:"pai nu ti-ai luat cantar de bucatarie si filtru de cafea?"
Sa vezi ciocane-n cap ce-i altoiesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Bey,Cami ,lasa omu' in pace!.Vine sarcu 'obosit si tu il iei la ciocane?
Are dreptate ! Ce ,nu ti-ai luat filtru de cafea?
Cine bea zilnic cafea la filtru? Tu! Eeeeeeeeeeeeee!



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

bai,ce va zisei..nu incepeti cu galeria ca pare a fi o alarma falsa!
acum o ora am venit de la spital,totul ok..likidul rozaliu e altceva.totul ok,totul inchis..bebe in ordine.apa avem destula!
contractii avuserma si dealea,dar nu asa dese...dr zise ca daca eu sunt ingrijorata si vreau sa raman la spital pot ramane,da ea nu imi recomanda pt ca totul e ok si puiuta nu da semne ca ar vrea sa iasa!
asa ca am venit acasa si stau pe pozitii..sa vedem ce o fi!sper ca nu la noapte ca sunt fooarte obosita si tare as vrea sa trag un pui de somn!
ma duc in pat,ne auzim dimineata!

si multam de incurajari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Corina,bag seama ,ca si bebelinei tale ii place in burtica.
Cred ca te-ai vorbit cu Tina sa ne tineti in tensiune.
Hotomanelor!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput