spuneti-mi ce stiti despre doctori

spuneti-mi ce stiti despre doctori | Autor: Miguelle

Link direct la acest mesaj

Dragele mele,
E prima oara cand scriu. M-am hotarat sa mai fac un bebe (de fapt il doresc din tot sufletul) dupa ce am trecut printr-un necaz (mi-a murit un bebe la 10 zile din cauza unei malformatii). Ar putea fi greseala medicului, ar fi mai degraba voia lui Dumnezeu, cert e ca as vrea sa schimb medicul. Daca sunteti multumite de doctorii vostri, povestiti-mi despre ei - cum se poarta, cati bani vor, daca ii cer.
Stie cineva ceva despre dr. Marian Iliescu de la Filantropia? (am auzit de bine de el ).

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Draga Miguelle,

Eu am cunoscut pana acum 2 medici buni, din X-shpe pe la care am trecut: Dr. Popa Mihail, Piata Kogalniceanu 8, Sc.A, et.1, ap.1, tel. 3149373, si D-na Dr. Petrache - Medsana din Grozovici.Eu merg acum la dansa si sunt multumita, luptam amandoua pt. .Iti tin pumnii si iti urez un BB frumos si sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miguelle spune:

Multumesc de raspuns. Stii cumva la ce spital lucreaza dr. popa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andruska spune:

Eu am nascut cu dr BADEA IULIAN de la Spitalul UNIVERSITAR (are si cabinet particular - 212 7809). Este un om nemaipomenit: calm, cald si foarte profesionist.

Succes si sa auzim de bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Miguelle,

Nu mai tin minte exact la ce spital (ceva cu C, pe Dacia.. sorry..) dat te poti duce la el la consultatie (cabinetul e pe straduta de langa Facultatea de Stomatologie,chiar cum intri dinspre Kogalniceanu). E f. calm, sensibil si mi s-a parut f. bun profesionist.

Succes!!!!
V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Salut Miguelle!

Eu iti recomand sa mergi la prof Ancar care urmareste f.bine o sarcina cu probleme de la inceput pana la sfarsit.Pentru ca bb tau a avut o malformatie eu zic ca trebuie sa faci niste analize genetice si tu si sotul.Nu trebuie sa disperi!Totul va fi bine!Pe prof Ancar il gasesti la Clinica Medsana.Programarile se fac cu 3 saptamani inainte!La 21 saptamani am mers la Olimp Medical la dr Pop care iti spune daca bb are probleme sau nu!

Te pup,

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miguelle spune:

Multumesc Gabi,
Cred ca asa o sa fac.

Mergi la inceput