Sexul si sarcina

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Am avut si eu pofte in primul trim., desi imi era f. rau si varsam tot timpul, dar dupa 2 sarcini pierdute, am avut interdictie la sex. Asa ca din aprilie .....pauza. Dar recuperam noi dupa.

www.flickr.com/photos/10675576@N07/sets/" target="_blank">Noi 2 singurei

38+ bb PATRICIA ALEXIA

AMR 8 zile !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inhgeras spune:

:((

mie mi s-a interzis cu desavarsire sa fac dragoste....sunt in 23 saptamani si simt acut lipsa "sporturilor noastre nautice"...si cand ma gandesc ca mai sunt inca 6 luni de asteptare!! uffff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

In Copilul Divin e o super faza cand bb Luis e in burtica si mama cu tata fac sex...si el vede o bruta oarba care tot intra si iese......Tot la faza asta ma gandesc cand ne apuca!!!

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Hop si eu!

Inainte de sarcina aveam o viata sexuala normala, nu din aia cu ruperi de pat dar foarte implinita

In trimestrul I al sarcinii ne-a fost frica sa nu se intample ceva cu bebe si am rarit-o bine de tot. Acu' a inceput trimestrul II si inca nu vad la mine nici urma de hormoni incinsi sau alte alea. Care-i treaba?

In plus, ma simt mai greoaie, ma jeneaza sanii cand ma intorc in pat, ne cam chinuim cu pozitiile, ceea ce va dati seama ca nu contribuie la cresterea libido-ului. Parca suntem la judo, ne incolacim care cum putem, "stai sa-mi trag cotul", "stai ca ma apesi pe burta" si tot asa pana ne bufneste rasul pe amandoi... iar el mai trebuie sa dea si "randament", saracul de el...

Nu stiu ce sa zic, decat ca asta e, ne adaptam din mers si ne consolam cu "dupa aia o sa fie mai bine"... Doamne-ajuta.

Pupici la burtici!


Felicia 13+
Poze cu noi si vacantele noastre
IUBIRE > ADEVAR > AUTONOMIE > IDENTITATE

Mergi la inceput