Oltencele, poftiti la povesti! (16)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Camelia, sanatate multa micutilor!

Georgi, spor la treaba!

Pistachio, eu zic sa nu te nelinistesti, mai ales ca si dr spune la fel. Anemie a avut si Darius, a trecut dupa tratament cu piacturi Fer Haussman.

Lorena, pot veni eu la Paris? Acum dau o fuga!

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatza oltence
Camelia, Pistachio sanatate la pitici.
Bertha mersic, am terminat cu bucataria, asa ca pot sa zic ca am terminat curatenia.
Adinella tu cum stai cu curatenia? si pe tine si pe Andrei.

la fete ca sunt la cafea.

Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Fetelor, am pus cateva pozici noi, unele sunt facute cu telefonul si nu sunt f clare. Va invit sa le vedeti aici


Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica P spune:

Salutare tuturor!

Aseara am fost iar la cofetaria Panda (sac ), unde am nimerit iar peste o petrecere si a fost super, ce bine se distreaza Stefan cu copii sunt asa de incantata, a si dansat cu o fetita pe lambada tanand un balon pe frunte... si mi-e asa necaz ca iar am fost fara camera foto,dar ce sa mai per total ne-am simtit foarte bine.

Sa nu credeti ca ma gaseste dusul la cofetarie toata ziua dar acum de cand ii tot povestesc ca merg la servici ca sa iau bani sa mergem la cofetarie ( apropo el ii zice fotoiie ) nu ne mai lasa sa stam acasa seara, acum daca ar fi dupa el sigur am merge in fiecare zi!

Acum fiinca la noul job nu pot sa stau mult pe internet va pup dulce dragile mele Andreea Liana Lorena Anita Georgi Camelia Adinell si pe toate fetele care mai apuca sa intre pe la oltence va doresc Sarbatori Fericite, numai bine si sa va simtiti super anul asta de Pasti alaturi de familie si de cei dragi voua!





Rodica si Stefan-Daniel
poze o-1 an, poze 1-2 ani, noi doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Fetelor,multumesc pt. gandurile bune,sa speram ca pana la Paste ne facem bine si chefuim la ziua Georgianei...e asa cumintica,azi sta in casa si abia asteapta sa se faca bine sa-si invite prietenii la onomastica!Noi de Paste il serbam si pe Sf. Gheorghe (sic !)
Rodica,noi aseara pe la ora 8 eram afara,chiar ne plimbam prin parculetul acela de la Panda,offf...daca stiam ca sunteti acolo intram si noi,am vazut copilasi multi si stiam ca este aniversare dar noi daca nu avem loc la joaca...mai bine nu intram ca ma streseaza Mihai cand se supara ca nu are liber la leagan!
Andreea,frumoase pozici,Darius este din ce in ce mai barbatel,tare dulcic!
fetele!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

coapta de racit..da ma fac io bine..
am trecut sa va salut!!!




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

Cam liniste pe aici! Se vede ca sunteti in curatenie. Spor la treaba!

Liana, sanatate multa! La fel si puilor tai, Camelia! Cand pica Sf. Gheorghe???

Pistashule, noi stam in periferia de vest a Parisului, acolo unde sunt multe paduri si e mai calm.

Bertha, te astept cu drag! Haioasa tare "barca" rosie a lui Darius. Nu mai are carlionti de cand l-ati tuns?!

Pupici la toate!!!

Mami si Miron Radu (06 oct. 2004)

Pozele noastre

Frantzujii

Copilasi sept-oct 2004 1
Copilasi sept-oct 2004 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:


lorenamultumesc..
pe 23 aprilie e Sf.Gheorghe..





"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Andrei nu doarme, eu nu mai pot de somn... Am gatat bucataria, geamurile toate iar maine fac baia... Andrei are chef de ras...

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Neata fete oltencute, nu v-ati trezit??? Eu sunt pe baricade... Andrei ma sustine... As mai dormi eu dar trebe sa stau sa il privesc cum roade la un ursulet... Va doresc o zi faina...

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput