Oltencele, poftiti la povesti! (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

Fetelor, va pupacim!

Rodica, vad ca nu ne-ai uitat! Pupicei lui Stefanel.

Adinell, sanatate multa pustiului. Da' ce-a patit??? Sper ca sunteti bine acum.

Noi nu mai avem vesti...

Week-end placut!

Pupicei!

Mami si Miron Radu (06 oct. 2004)

Pozele noastre

Frantzujii

Copilasi sept-oct 2004 1
Copilasi sept-oct 2004 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Adinella .Ma bucur ca ai iesit din spital si ca Andrei e bine. de 1000 de ori si sanatate multa!

Rodica cuscrissima, cum vrei sa punem la punct detaliile pentru nunta daca tu dai asa rar pe la noi...
Te pup si pe tine si pe Stefanelu

restul si mai revin mai pe seara.

Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Ete ce misto scriu

Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

..nu mai poci!!!! meyyy si ai vostri consorti tot asa se poatra cand sunt bolnavi????ca pe mine ma tampi de tot al meu...offff barim sa se faca bine mai repede ca altfel inebunesc
e mai rau ca un copil!!!!!!





"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Aoleu,Lianooo, sa-l vezi pe-al meu...De exemplu, pe mine cand ma doare maseaua, stau cu cornul in perna in durerea mea acolo...El?Face n-shpe mii de ture prin casa si injura de toti sfintzii si de toti dumnezeii(maseaua, nu pe mine).El, care de regula nu injura.E ingrozitor!!!
Mai pupa grasu' din partea mea...poate-i mai trece durerea.

Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Netza!
Un we super va doresc!

Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Salutare,fetele...!
Eu sunt singurica,Mihai doarme,Georgi e la mama ca a luat vacanta iar scumpul meu sotzior ...la pescuit!Ma duc si eu sa trag un pui de somn...va pupik si weekend placut in continuare!
Zozela,sanatate,iubita,da-i cu ceaiuri si bitter suedez pus in ceai...face bine la magareasca!
Liana,ce are grasu' tau...poate vrea un masaj,un lugu,lugu...!


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Salutare!
Fetelor, hai sa va povestesc ceva hazliu rau. Ieri, dupa ce adirmise baiatul tarrrr la usa. Fug sa va ce e, la usa un nene cu o stropitoare de-aia pt deratizare. Deschid gura sa zic ca nu vreau, da' nu apuc sa zic decat "nu..." ca el spune "oricum nu dam cu otrava daca nu sunt parintii acasa".

Si mai am o veste buna, adica buna pt mine Ieri m-am convins, in sfarsit, ca nu-mi merge cantarul! Uraaaa! Mie imi spuneau mereu musafirii ca arata mult in plus, da' eu ziceam ca li s-o parea. Ieri m-am cantarit la mama la spital si aveam 57,5 cu tot cu geaca, pantofi etc. Acasa imi arata 59-60! Si la Darius e valabil, la spital avea 14,5 imbracat in trening, acasa 15. Deci sunt ceva mai slaba decat credeam, nu suficient, da' e mai bine.

Liana, sanatate multa sotului! Ai dreptate, sunt mai rau decat toti copiii grupei noastre luati la un loc si in moment de criza maxima.

Georgi, nu ne-ai mai spus daca ai mai vanat ceva in pampersul Stefaniei.

Adinell, ce a avut pustiuletul?




Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Andreea,adevarul este ca arati ca o pustoaica...fericito...si sotul meu m-a intrebat cand ne-am intalnit in centru ce varsta ai,el nu-ti dadea mai mult de 16 ani ,pe bune!Si stai linistita,nu esti deloc "cu greutate"...!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Camelia, ha, ha, multumesc mult sotului pt compliment! Fir intins! Acum pe bune, eu am fost mereu mai piticot si cu mutra nevinovata , da' am 27 de ani si jumatate. Mi se intampla des sa ma creada oamenii de 22, sa zic, da' de 12 nu mi s-a intamplat. Cred ca nenea ala n-avea ochelarii la el.

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput