Oltencele, poftiti la povesti! (16)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Neata oltencute! La multi ani, Ciuf si tot ce iti doresti!
Sunt in graba... ziua mea de nastere e 11 ianuarie 1980...
Va pup!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:


mey lorena io am spus de saptamana trecuta ca e ziua lui ciuf..
io v'am zis daca nu plec la Buc VIN!!! am zis!!!
simai aduc si un copil cu mine
sa vedem care va fi cuminte




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Am trecut toate zilele de nastere aparute pana acum.

Liana, nu te face ca nu pricepi, zi repede cand e ziua ta, altfel...iti alegi... ori , ori , ori , ori , cum vrei, clientul nostru, stapanul nostru!

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:


bertha mama nu ma lasi deloc..ete ca uitai..si venii aci sa scriu repede da tu mi'o luasi inainte...
e pe 27 sept 1973..hi..hi,...sunt baba pe aci...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pistachio spune:

salut, fetelor!
ciuf, la multi ani! cu intarziere...
eu m-am nascut pe 5 aprile 1981...
va pup

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Rezulvat si cu babuta si cu tinerica!

Liano, daca ma mai stresezi cu batranetea ta, ma oftic rau de tot si nu stiu ce fac! (vad eu, ma mai gandesc) Sora-mea e mai mare decat tine si i se pare ca e tanara, asa ca...lasa-neeee, lasa-neeeeee!

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Bertha vaz ca suntem aproape una de alta.Scorpiutzeeeee.

Liano daca nu taci cu batranetile tale ia uite ce-ti fac .Nu de alta da nici io nu sunt departe de tine si ma oftic.Vazusi Adinella? Pustoaica vere...Auzi... 1980....Na ca-i dau si ei pe spate de nacaz ca e prea tanara....
Chiar Adinella ce face Andreiu?

Bey oltenceeee.Sa va zic 2 chestii.Prima:azi-noapte am dormit neintoarse si io si fi-mea.Nu s-a trezit deloc sa se miorlaie dupa "TITI".Si aseara a adormit repede... nu m-a mai strigat decat de vreo 3 ori, i-am zis ca sunt in sufragerie si gata.Iar acum cand o bagai la nani, nici macar nu a mai pomenit de ea.Sa scap oare asa repede?Nu-mi vine sa cred...

Si a doua si cea mai cea...Io am o sora de 39 de ani necasatorita(nu a fost casatorita niciodata).Si luni a primit o cerere in casatorie.....De unde credeti ca e ginerelul?Din CRAIOVAAAAAA.
Inca nu i-a dat asta raspunsul dar ar fi misto sa am cumnat in Craiova.Vin si io pe la ea si ma intalnesc si cu voi...Super.
Io azi am aflat si i-am zis ca ar putea incerca.Ii e frica sa nu cumva sa nu se inteleaga.el are 49 ani , se cunosc de 5 ani.Nush ce sa zic.E decizia ei.Io am incurajat-o.

Hai ca ma lungii... sunt entuziasmata(cred ca mai mult ca sor'mea)

Azi am dat anunt pentru vanzarea apartamentului.Tineti-mi pumnii.



Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:


meyyyyy oltencelor voi chiar nu ati sesizat ..
zic si io asa ca's baba ca sa ma intineriti voi....ca doamneeee drag imi mai e cand ma periati asa..
moamaaaaa georgiii o fi vecin cu mine????
bertaha sunt baba!!! sunt baba!!! baba!!!

hai sa va zic si voua..dadu'i sfoara in tara azi pe la copii mey care e cel mai cuminte dintre ei fini,,nepoti,,vecini..ii iau cu mine duminica in parc...daca vin...
stiti ce'mi zisa grasu????"ai grija ca parca vad ca te vei duce cu toti...ca sunt tare jmecheri...or sa fie toti cuminti"
deci daca vin cu toti..e vreo suparare??????





"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliana spune:

NA Acum va gasirati toate sa nu veniti.Uite daca si Giorgi face un efort si gasi si ea un motiv sa vina la craiova si voi dati cu fuga.[duel.
Cine vine sigur sa spuna cel tarziu vineri seara pt ca sa vedem unde ne intalnim.
03 OCTOMBRIE 1982
Liana sa nu te consideri niciodata baba si voi celelalte ;la fel,nu suntem babe decat cand ajungem la 100 de ani asa zicea strabunica mea,Dumnezeu sa o odihneasca,a murit la 101 ani si atunci a zis si ea"Am imbatranit".
Va pup pe toate si SA FIE SOARE TOATA LUNA.



neliana anghel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neliana ho mama ca nu se marita sor'mea inca....Am zis ca daca... atunci vin pe la ea si bla bla bla.Nu am promis ca vin duminica.

Auzi Liano?Hai fato sa fiu sincera.Chiar esti baba da ziceam sa fiu si io cu bun simt.

Nu am noutati.Am fost afara.Am venit pe la 21.00.Acum fac mancare si astept meciul.



Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput