Mamici casnice (30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

quote:
Originally posted by andora


Ba da Mihaela are si frate, si face si mancare, spala si hraneste si copilu', doar ca e insurat






Cami ce ne facem ca e luat????



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

"La douazeci de ani, domina vointa; la treizeci, mintea; la patruzeci, ratiunea." (Benjamin Franklin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

quote:
Originally posted by andora


Ba da Mihaela are si frate, si face si mancare, spala si hraneste si copilu', doar ca e insurat






Cami ce ne facem ca e luat????



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

"La douazeci de ani, domina vointa; la treizeci, mintea; la patruzeci, ratiunea." (Benjamin Franklin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Ma da eu pana scriu 5 radnuri apar alte mesaje... aoleu 4 zile contarctii din astea? Mama mia... Corina tinem pumnii.. sa mergi la nenea dr sa vezi ce zice!!! Si nu te coroda inca, avem nevoie de tine tare

Bey fetele cucuietele imi vreti sotul da? Dar sa vina si la mine ai vostri ca asa e corecte, nooo? Iii las sa faca ce stiu ei mai bine, promit ca nu deranjez

Fla pai eu pana la Baile Herculane ce fac pe tren... fie-va mila

Deci... mi s-a ars ditamai ibricul pus cu apa la fiert pt cafea sa-mi creasa tensiunile.... din cauza voastra


Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Andora exact bancul asta l-am primit si eu azi de la sot.Laura, in desenul de care intrebai e chiar asa, un elicopter sus si o masina pe sosea, jos.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

quote:
Originally posted by andora



Bey fetele cucuietele imi vreti sotul da? Dar sa vina si la mine ai vostri ca asa e corecte, nooo? Iii las sa faca ce stiu ei mai bine, promit ca nu deranjez





Eu il dau la schimb...al meu stie sa faca cel mai bine ... sa gandeasca ==> rezultatul ...aduce bani

quote:
Deci... mi s-a ars ditamai ibricul pus cu apa la fiert pt cafea sa-mi creasa tensiunile.... din cauza voastra


Scuze da' nu ma pot abtine:
Las ca il curata colegu'



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

"La douazeci de ani, domina vointa; la treizeci, mintea; la patruzeci, ratiunea." (Benjamin Franklin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Bai, deci eu zic sa mergeti la "schimb de mame" (sau de tatici, dupa caz:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zina23 spune:



Flavia, cam asa e si la mine...ne ajutam reciproc in toate chiar daca el laucreaza si eu-s casnica, la mine e 21.30...mi-a venit sotu si trebuie sa-i facem baita lui Roberto-Akira...
Symaco sigur nu-s contractii? Poate tau vrea sa vada mai repede lumea decat Tinei.
Eu va urez o seara placuta la toate... pentru si

Georgy & Roberto-Akira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

flavia,sper ca micutza mea a dat numai un semn si nu are de gand sa ma tina cateva zile cu dureri deastea!.oricum prin ce faze trec acum sunt total diferite de ce am trait cu sybille!
curios ca incep sa ma simt cum imi zicea Tina acu cateva zile,cand ma asez pe scaunul de la pc si stau in fund ma doare,daca imi las scaunul pe spate e mai bine.cand merg am niste intepaturi suportabile!
Zina,nu sunt contractii..pur si simplu niste dureri care scad si cresc,dar totusi usurele in comparatie cu contractiile!
eu am promis ca o las pe Tina prima,asa ca mai astept!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Lucia super, ala e preferatul meu, hihihi cred ca eu intrebam de helicopterus ala

Pai fetelor facem schimb de tatici doar ca alor vostri le plac suplele, or eu mi-s cam grasoaica, dar asta e , wife not included. Aaaa si sa stiti ca sotu' n'are rabdare la curatat capace/ibrice/arsuri, e sunt cu frecatul, el cu spalatul

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

andreea,daca tu esti cu frecatul...io te vreau pe tine!!
io dau pe sot la schimb cu andrea,se pune?!
si sa stii ca azi i-am mai tras o pupa la sticla de bere,dar tot nu am reusit sa o aduc la jumate!.sper ca pana la vara o termin!ca sa-i faci mai ca nu sunt bautoare din fire si asa de una singura nu poci sa beau,al meu sot e total pe dinafara la sportul asta!

Mergi la inceput