Clubul brasovencelor (3)

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Corina75 spune:

Eu nu ma pricep, dar capitolul asta nu e prea lung...cu 32 pagini??
Nu erau 20???

Corina si Andrei (24.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

alice68, ati fost la balet ? Ca ne-ar tenta si pe noi gimnastica, dar nu stiu daca mai avem cand.

anca_vlad, multumim pt informatiile despre Sambata de sus. O sa gasim o modalitate sa ajungem si acolo.

Corina75, noi suntem la Heidi, dar cea de langa Onix. Nici asta nu e prea aproape, dar oricum, e mai aproape decat cealalta. Noi am inceput direct cu 2 saptamani de concediu, mergem de abia de doua saptamani la gradinita. Din fericire nu am avut parte de plansete, dar Marina avea experienta de anul trecut de la Bucuresti.

Presupun ca vor scapa candva de pampers. Oricum, i-am spus ca la scoala nu ii primeste cu ei, iar ea vrea deja la scoala.

Nicoleta, sanatate! Noua ne curge deja nasul si a avut cateva afte, dar i-au trecut repede. Sper ca iarna asta sa nu mai fie la fel de plina de viroze si gripe atat de rele precum cea de anul trecut.

Danielac, succes la noua gradinita si sper sa va apucati sa va trageti sufletul dupa mutare.

Sanziana & Marina (03/10/2004)Cand s-a nascut Marina... Varsta Marinei


"We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Buna fetele!

capitol nou aici

Mergi la inceput