Clubul brasovencelor (3)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns smaranditza spune:

Salutare, brasovencelor!

Imi cer scuze pentru intreruperea discutiei. Am mai pus aceeasi intrebare si celor din Ploiesti si Iasi, iar acum v-o adresez voua:

Mai exista in Brasov hoteluri de 1* sau 2** cu preturi de 15 euro/noapte/persoana? (fara mic dejun inclus)
Eu am tot googalit, dar sunt informatii vechi. Am sunat, si ori este schimbat numarul de telefon, ori mi se spune ca hotelul de 2** a fost renovat, iar acum are 4**** si niste preturi....

Pe scurt: la mijlocul lunii Septembrie voi veni (ca traducator) pentru un grup de 45 turisti bulgari. De data aceasta sunt numai oameni batrani, care nu isi permit mare lux, ci vor conditii mai modeste de cazare, si cat mai multa plimbare :) deci, nu e obligatoriu pentru ei sa aiba aer conditionat, tv, sauna, piscina, si mobilier de lux.

Nu ar fi o problema sa gasim cazare si undeva in apropierea Brasovului. Insa, ma gandesc ca in Brasov sunt preturi mai mici decat la Sinaia, de exemplu.
Oricum, eu l-am avertizat pe seful agentiei la care lucrez, ca e foarte greu daca nu imposibil sa ne incadram cu cazarea in aceasta suma...

Ma puteti ajuta cu ceva informatii???
pliiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzz!
Multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

parerea mea estec a in bv nu vei gasia sa ceva poate in jurul brasovului sunt si pensiuni mai mari care sa accepte in extrasezon pretul vostru nu stiu zona bran, rasnov, cristian,ghimbav, sacele,mai bine incearca sa gasesti o agentie din bv cu care sa colaborezi si care sa iti ogere ceva informatii!

mai mult de ata nu prea stiu ce sa zic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

salutare!

noi am fost la BV in we si am cautat apartamente.

am gasit in Racadau, langa Parcul Trandafirilor, str. Padina... stie cineva?

locuieste cineva in Racadau?


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

ce vrei sa sti despre ap de acolo sau despre zona?
ca de locuit sunt multe fete care caredc a sunt prin zona, chiar daca nu pe padina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

smaranditza, ti-am trimis un pm pe ym
D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Anca, voiam sa stiu care dintre voi stau in Racadau, ca sa ne cunoastem si sa ne intalnim, dupa ce ma mut!
sau daca pot afla diferite informatii de la voi, legate de piata, magazine, scoli, gradinite, etc.


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramara spune:

salutare bresovencelor !
vad ca sunteti numai mamici cu copii " mari " deja . eu sunt o viitoare mamica ( DPN 21 sept. ). mai e cineva din categoria " aspirant" pe aici ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

mihaela.f si Elisor declarasera ca locuiec in Racadau!

La targul asta de haine de la sala sporturilor ati fost? E ceve de capul lui?





Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

am inteles si eu mi-s prin zona parcului trandafirilor, ca de loc mi-s brasoveanca, dar acum sunt la bucuresti, dar vin des acasa asa ca mai cunosc din pulsul locului, iar scoala am facut-o in racadau, cat despre magazine oricand cu mare placere, poate ne si cunoastem prin august cand voi sta ceva mai mult acasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Anca, cu mare placere! cred ca prin august ne ducem si noi sa ne apucam de renovare/curatenie!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput