Bebelusi de septembrie-octombrie 2005 (91)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Carmi mersi,situatia stacneaza tot asa cu bubite pe noi

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

Simona - cu pofta de mancare: depinde de copil, de antibiotic, de doza, de multe lucruri. Chestia asta cu inapetenta din cauza antibioticului nu este intotdeauna reala, dar tre sa dam vine pe ceva, nu-i asa? Poate ca nu mananca din cauza bolii sau pur si simplu are o perioada mai proasta. Bine ca bea lichide, ca o sa-si revina in timp si cu mancarea...

Dana ch - chestia cu glutenul am mai explicat-o. Am sa revin asupra subiectului, caci sunt mai multe de spus si e cam tarziu acum. Daca uit, te rog sa-mi reamintesti.

Noapte buna!

Alina
Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

Dana
Gata am plecat si eu la dodo ca mi sa descarcat baterile la maxim azi
Nopate buna

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Buna dimineata!
Sofia, oglinda, oglinjoara....... E Nuka.
Marinela, imi pare rau de pierderea ta. Eu am 2 catei si as fi distrusa la pierderea unuia...
Carmi, Petra se trezeste de n ori pe noapte. Ce n-as da eu sa se trezeasca o data la miezul noptii....si apoi dimineata.

Noi ne-am trezit devreme, de fapt nu mai devreme decat de obicei, ca vrem sa mergem la Tarnita la un gratar.

Am trimis un filmulet cu Petra cum rade in hohote, pe adresa comuna, sa dati boxele mai tare ca in prim plan se aude sotul meu (sa il ignorati )




Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)



www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Buna dimineata!
Fii-mea s-a trezit cu noaptea-n cap (pe la 7) ca avea o "scapare" la pampers si s-a udat . Dupa ce am schimbat-o, a urlat de foame de a trezit tot blocul. Pe la sfarsitul biberonului a adormit si eu acuma bananai pe-aici ca nu mai pot sa dorm.


Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Nu plecam pana nu ne urati "La multi Ani!" si apoi plecam linistite

Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)



www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Sa va mai spun ceva legat de kk. Petra face kk ori dupa masa de ora 10 ori in timpul sau dupa masa de 2. De 3 ori am fost plecati de acasa si nu am pus-o pe olita si nu a facut. Cum v-am mai zis face numai pe olita kk. Acuma m-am convins definitiv ca nu mai face kk in pampers.

Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)



www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

LA MULTI ANI , PETRA !

Gabi , mama de Mihnea (3-01-2004) si Tudor (20-09-2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

La multi ani, Petra! Sa cresti mare, frumoasa, sanatoasa si cuminte, sa lasi pe mami sa doarme noaptea.
cu olitza! Super!


Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

LA MULTI ANI PETRA!

Poze cu Lucas

Mergi la inceput