Miresele anului 2006 (53)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Iuuuuhuuuuu!!!!
Buna dimineatza, feteleeeee!!!
Steaua e calificata....
Azi e vineri...
Am primit "aprobarea" pt yahoo mai beta....

Ce zi frumoasa!!!


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Divine girl spune:

Buueeeeeyyyy, nene! Am crezut ca fac stop cardiac aseara!!! Pe bune! Nu mai am voce, am niste cearcane pana'n barba, ma doare capul de la ultima faza a Rapidului, am dormit 3 ore azi-noapte si acum sunt la munca ... dar ce mai conteaza!!! Merita!!! Pt baietii nostri de aur ... orice ... oricat ... oricand!!! Inca imi mai vine sa urlu de bucurie ... dar nu mai am nici o coarda disponibila
BRAVO STEAUA!!!!!Bravo si Rapidului ... Poate ... data viitoare va fi mai bine pt voi

Pregatiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

O sa fie cam nashpa cu "ienglejii"...da'..io sper ca baietii nostri sa treaca si de hopul asta!!!



No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Neata miresici steliste... io dorm pe mine... am ragusit... am racit... am de toate.... da am fost in Piata azi-noapte... ce mai nebunie totala ce era acolo ...
A fost o seara mumoasa pt mine... m-a facut sa uit de toate probleme...
... la microbiste


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

N-o sa fie nashpa. Pe 20 jucam acasa, apoi la ei. Asta-i bine..pt ca noi in deplasare suntem mai buni! Divi...de-ai sti cat te inteleg...diferentza e ca eu chiar n-am dormit deloc...cred ca ma ia raceala de la dansat doua ore in ploaie..DAR ce mai conteaza! Sunt fericita, cant, urlu prin birou, scooter e la maxim....Viata nene!!!

quote:
Originally posted by krelia

O sa fie cam nashpa cu "ienglejii"...da'..io sper ca baietii nostri sa treaca si de hopul asta!!!



No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"




Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

Fratilor ce de microbiste...si eu tin cu Steaua dar parca nu ca voi...oricum si de la mine BRAVO STEAUA
In alta ordine de idei bine ca e vineri azi sa pot trandavi si eu in vikend

Pozele mele
Ce nu te doboara te face mai puternic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Neata fetelor, pa fetelor! Am intrat sa va salut ca plec la munci si ma mai intorc acasa cand multe dintre voi ati plecat deja in we!
Meciul de aseara: culmea ironiei sa tii cu ambele echipe si sa-ti stea inima in loc pentru fiecare in parte. Aseara dupa meci, cu o juma de suflet ma bucuram pentru Steaua, cu jumate plangeam pentru Rapid si cu toata gura injuram....coincidentele stranii de la tragerea la sorti. Acum, ca s-au terminat ambele meciuri, pot sa spun cu mana pe inima ca daca ar fi jucat fiecare cu oricine altcineva am fi avut poate o finala romaneasca!!! Pana una alta: Felicitari STEAUA! Bravo RAPID si, in continuare...HAI ROMANIA! Ca de acu-ncolo nu mai joaca Steaua in UEFA, joaca Romania!!!

Diverse pentru nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Neata si de la mine!
FELICITARI STEAUA!! Fetelor asa as fi vrut sa pot si eu sa urlu la meci...din pacate am racit in ultimul hal si sunt ragusita dinaintea meciului. Hihi, practic eu sunt ragusita de la meciul tur
Inca o data FELICITARI STEAUA! BRAVO RAPID! Important e ca a castigat Romania!

AMR: 29 de zile pana la nunta


Nunta noastra
Ziua mea de nastere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilyjeuly spune:

'neata fetelor si microbistelor! ca sa nu fac nota discordanta voi spune: FELICITARI STEAUA! BRAVO RAPID!
simt miros de vechenddddddddd!

Emily


Inima cunoaste ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste

Poze

Mireasa de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

v-ati si carat in vikend, beeyyy??
frumoaselor!!!

auzi Sun...a naibii viata..cainii latra..ursu' merge..


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput