bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (25)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Am terminat cu baita, cu papa si acum merg sa pun de niste paste pt. noi.
Marco mananca bine de tot si mult, dar varsa la fel cum mananca. Inca nu-mi fac probleme, daca ia in greutate.
Cata unde esti????
Anda, Nico pe toate v-au apucat dorul de munca????
Nico mersi de info. Inseamna ca e ok, daca-l trece de la 3 luni la intretinere.
Moni nu mai fi modesta.
La mine dunga neagra se mai vede putin de tot. bine, nici nu a fost asa de evidenta.

Gio si Marco (6 ian. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Gio..daca-l trece de la trei luni..e un administrator de treaba...ca-mi zicea Marius..ca a avut citeva situatii de jegosi de administratori..Nici nu venise bine mamica acasa..ca gata la intretinere o persoana in plus...
Si din pacate..legea e evaziva..si lasa loc de interpretare..Soo..esti o situatie fericita...
La noi..acum,din luna a doua o baga...
Si Marius e si in comitet..e cenzor..dar n-a avut chef sa se tiganeasca cu ei...

Nicole si Daria Sofia

""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Ursulino,si dariuca mea a facut pe ziua de azi kk de doua ori...
Buna treaba...
Uite un pentru Ursulica mititica...asa..sa fie cumintica...

Gagici..eu va zic Noptik Buna...Ma duc sa fac un dus...Si apoi bag un film la calculator...
Sper sa ma lase fimea...
Hai,sa fiti cumintele..si sa dormiti bine si sa papati fara vomitaturi...
la toate gagicile si bebelacii.

Moni..uitam..esti"buna" rau,fata frumoasa....Pe bune....
Uite un tie si un lui Di...

Cata...esti ok???????Sau chefuiesti cu Dan victoria Stelei?????
Hai noptik buna........


Nicole si Daria Sofia

""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Gata cu baia si gagica e aproape adormita.
Mersi de aprecieri fetele ,dar explicatia e ca burta mea de dinainte era inexistenta adica convexa (sper ca am zis bine )
Si burta de acum o aveam pe la patru luni in sarcina.Dunga neagra mi-a aparut prin luna a saptea sau a opta,cand credeam ca nu mai apare (de fapt atunci s-a si vazut ca-s gravida ca pana atunci ciuciu) si vad ca se mentine.Mami zice ca si ea a avut si s-a mentinut ani buni Acum e totuna ca tot am buricul stricat de la laparoscopie,dupa cum se vede (dar a meritat )! Si burta! Dar oricum la 36 de ani incerc sa nu mai port burta la vedere ca pana acum,cica sa fiu decenta

Ce voiam sa va zic am filmat o faza mortala cu Diana inainte de baie (cateva secunde doar) cum a gadilat-o Ghita si sa vedeti cum a facut!
Daca cumva reusesc sa trimit filmul in mail si sa si mearga,va anunt!
Acu ma apuc sa halesc ca-s lihnita,mi-a pus omu niste sandwichuri. Ca sa pot sta la PC in timp ce pap!
A, si am ramas cu 6 kg in plus,de aia bag en gros la ghiozdan, sa nu le pierd Da' de fapt intotdeauna am bagat,asta-i metabolismul meu...
Ma pun sa vad daca reusesc cumva faza cu filmuletzul!

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Am uitat URSULINA fain fain fain program!
Si eu vreauuuuuu! Ca vad ca am pe cine trimite la birou in locul meu,toate vreti la serviciu!

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Ioanooooooooooooo te iert ca esti dinamovista....ca m-ai uns la suflet....si nu numai pe mine...sa vezi ce bucuros era Mario...in culmea fericirii.
Acum am venit de la plimbare si am urcat 8 etaje cu Mario in brate si Marian cu cumparaturile ca nu merge liftul.
Hai ca mai vin ca am terminta de uitat la Lost si m-am si enervat ca am vazut prima serie care nu are final. Care imi zice de unde sa il dau jos de pe net?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Ursulica, bravo pentru Ursulina mica, imi pare bine ca a facut kky de doua ori. Pupici voua amandoua si meseriaselor de matze, sunt absolut superbe!
Nicole, vizionare placuta la fil, sa te lase Dariuta!
Gio, pai pe mine m-a apucat doru' de munca din prima zi in care am ramas singura cu bebe.
Pupici lui Marcolino, si tizul lui varsa la greu, mi-a stricat tricoul de-l aveam azi pe mine, l-am pus la spalat dupa ce abia aseara il luasem pe mine. Asa a facut si ieri cu alta tricou. De ce-or varsa asa copiii astia, nu stiu.
Moni, lasa ca-ti dau kile de la mine daca ti-e dor! Pupici lui Di, sa fie cumintica.
Ma duc sa fac pizza si sa spal bebele.
Intru mai tarziu, sper sa am timp.

Anda si bebe Mark (16.01.2006)
toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;52;46/st/20060116/n/Mark+-+Victor/dt/8/k/44f2/age.png
Pozici:
http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/gatita_pequena2004/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Deci ciuciu film De emotie cine stie pe ce naiba am apasat! Dar maine seara il pun s-o gadile iar,ca a facut de vreo trei ori asa!
In alta ordine de idei ce-am pierdut????? Ce va dat Ioana????
Ceva muzica ?

MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Mai daca tot n-am reusit cu filmul ala am pus 4 poze una cu ochii Dianei ziua si 3 cu ai mei (fiecare la alta lumina). Ca tot m-a provocat Cata.Spre ciuda mea,ochii Dianei sunt tot gri inchis,cu o dunga bleumarin pe margine.Dar macar nu-s asa de negri-bleumarin ca si cand s-a nascut,s-au mai deschis! In poza aia ei par gri-cafenii dar si ai mei sunt in nuante diferite in fiecare poza (dar totusi verzi...).Hai mai, dati-mi o speranta ca n-or fi caprui ai ei!
P.S. Sa nu va speriati rau ca-s nepensata,maine ma apuc si de ele sa fiu fresh pe luni.

Si cand ma gandesc ca GIOVEI nu-i convin frumusetze de ochi albastri la Marcolino Imi vine s-o


MONI care DIANA (01.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Nico, da asa mi-a zis, ca de luna asta il baga la intretinere. si usor.
Moni ochii lui Di in poza sunt mai inchisi ca ai lui Marco. deci tind sa cred ca nu-i raman albastri. ti dau pe ai lui, vrei? Sunt din ce in ce mai convinsa ca i se vor schimba si ai lui. va anunt eu.Imipare rau ca n-a mers filmul. Sa faci repetitii, ca data viitoare sa setezi bine aparatul.
Ursoaica misto program. la ursulina.
Irina .
Anda spor la pizza.

eu va las ca al meu e tare marait. s-a trezit, dupa chinuri de a aadormi si urla iar. Acum ii da tat-su putina formula sa vedem poate adoarme si eu trec pe muls, ca sa nu pierd lapticul.
si noapte buna.
pe maine.

Gio si Marco (6 ian. 2006)

Mergi la inceput