Mamici casnice (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

moamaaaa cat de inteligenta sunt
de dimineata scriu intr-un hal fara de hal
sper ca ma intelegeti de ce fac greseli cat casa
trage Robert de mine,imi face cu ochiul si pro tv-ul,suna si colegul....pocnesc!
sorry.
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Flavia si eu am vazut ca m-ati chemat la conferinta da dupa ce m-am trezit. CAre e mesajul de la tina ca nu am vazut nimic?


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

tot de mancare vb? m-ati ucis cu mancarea asta!
vb de funie in casa spanzuratului.eu ma tot chinui sa mai dau jos cate vaqva ,da' nimic.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

... va mai amintitzi de mine ?!
Lipseste dom'le oama de mine citeva ori si citesc de-mi pocnesc falcile. Dar atzi muncit nu gluma. Ia sa nu se mai intimple cind vedetzi ca sint absenta, intzeles ?
Asha, fusei cu Isabella la control sa-i ia singe din degetzel pentru ca avea putzin fier. Apare doctorul pletos, Isa cind l-a vazut a inceput aaaaaaaaaaaaaaa, oaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, cum ar fi spus uritttuuuuuuuuuu, a cintarit-o 9 kg, martzi telefonez sa-mi dea rezultatele. Dupa... tuns capatzina mamei, ma facui mumoasa, ca aratam cam asha , m-am facut ... sau pe aproape ca mai am putzin par. Dupa... cumparat Isabellei palariutza pentru soare, pe care o arunca cind i-o pun pe cap, cumparat motzuletze de prins parul, pantofiori roz si ciorapei albi. dupa venit acasa... conferentziat un pic cam mult, intrerupt conferintza din motive ca-mi vine acush soatza si nu facusem nimic prin casa.
Gata, acum, dispar din motive de Isabella, urla, nu stiu ce are, asha s-a trezit.
Va pupicesc si revin mai incoloooooooooo, cind ? Nu stiu.
P.S. Miha multzumesc de retzeta, miine cumpara lasagnele si le confectionez.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

incredibil...continuarehttp://incredibil.blogspot.com/


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

daniela,tot ma uitai pe la zz si nu am gasit unde te razboiesti!
syb s-a trezit,ma duc sa-i dau desteptarea si omului,plecam afara!ne mai auzi we asta ca vad eu cum il pacalesc pe sot sa ma mai las sa arunc un ochi pe aici.ca daca nu luni am prea multe capitole de recuperat!
danelutza,bine ai revenit....ti-am simtit lipsa ieri la conferinta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Corina ,am vrut sa ma razboiesc si m-am sucit. am sters postul.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunt_mamica spune:

mamaaa!!!!ce active sunte-ti fetelor!
camiam pus si poze cu mine sa vada lumea ce frumoasa,tanata si modesta is!am incercat sa pun o poza si cu noi 3 ca sa vada carcotasii de la"diferenta mare de varsta..."ce fericiti suntem...dar cand s-o adaug m-a lasat balta calc...n-o fi deacordcu mine?...

ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Alooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!1Imi spune si mie cineva ce e cu Tina? Io inteleg ca am dormit cand voi ati tinut conferinta, da totusi ce e cu Tina?


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

lucia,ce sa fie cu tina?
ca io nu fusei la conferinta da acu 5 minute am vb cu tina si mergea sa-si puna ´carnea de vita la cuptor si sa pregateasca de papa ca trebuia sa apara sot!de diminetza stiu ca a zis ca are ceva dureri,se inmultisera?!
oricum,acu e bine,e acasa si se simtea bine!

asa, dana ca am crezut ca am io orbu gainii!


Mergi la inceput