Nu gasesc nimic despre Dr. Posea. Stiti ceva?

Nu gasesc nimic despre Dr. Posea. Stiti ceva? | Autor: Medeea76

Link direct la acest mesaj

Am tot cautat pe forum si nu am gasit pareri despre Dr. Posea. Daca ati nascut cu el sau daca stiti ceva despre profesionalismul dumnealui, va rog sa-mi spuneti si mie.

http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;18;104/st/20060801/dt/7/k/8de1/preg.png
Medeea

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Dr. Posea si mai cum? De la ce spital, din ce oras, ce clinica?
Mai multe detalii plss!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

De la Cantacuzino, presupun. Daca este vorba de el, din auzite eu nu stiu lucruri bune, dar astea pot fi zvonuri. Poate exista vreo pacienta pe forum si-ti spune mai clar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Dr. Posea de la Cantacuzino, intr-adevar. Natasa, spune-mi, te rog, ce ai auzit, adica ce zvonuri?

http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;18;104/st/20060801/dt/7/k/8de1/preg.png
Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Ca nu are rabdare, ca vorbeste urit-in sensul de luat peste picior, repezit pacienta, ca nu are niciodata timp...Dar asta am auzit eu cit am tot umblat prin Cantacuzino, nu este experienta mea. Eu nu l-am vazut decit o data si atunci o lua la trei-pazeste pe o gravida, ca "ce tot il cauta!" Alte informatii din pacate nu am.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonik80 spune:

Buna Medeea76! Sper sa nu primesti rasp meu prea tarziu. Eu am auzit numai lucruri bune despre dl dr Posea. Pe langa faptul ca am citi pe forum despre dansul, si daca o sa cauti o sa gasesti si tu, am auzit de la verisoara sotului meu care a nascut cu dansul ca este f de treaba si chiar daca nasti noaptea nu e nici o probl vine de acasa, indiferent ca e sarbatoare sau altceva si ca te poti baza pe el. Eu nu stiu decat din auzite. Eu o sa nasc in ianuarie si e unul din doctorii la care as vrea sa merg. O sa vad saptamana asta care vine la cine ma hotarasc! Va pup si...Medeea sper sa iti fie de folos informatia.

SToma

Mergi la inceput