din nou eroare type mismath

din nou eroare type mismath | Autor: arinna

Link direct la acest mesaj

Am mai avut de-a face cu asta,imi apare de zeci de ori "accesul la froum ti-a fost restrictionat" si apoi pagina normala dedesubt...iar cand vreau sa trimit un mesaj imi apare

Eroare!

There was an error = Type mismatch

...insa mesajul se pare ca e transmis pana la urma dar cu greu....

Nu e de la Cookies , am incercat si asa...


In plus mai am o problma, imi apare scrisul extrem de mare pe DC si Yahoo mail, ce poate fi ? Nu am de unde sa-l "reglez"

Multumesc !


........................

Knowledge is power!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

... nu mai inteleg nimic...scriu ceva la subiectul "dieta si grupele sanguine 2 "si nu apare, dar cand intru la "raspunde" sa mai scriu un mesaj, atunci imi vad si mesajul anterior...Numai la subiectul respectiv...in rest se mentine eroarea, de cate ori expediez un mesaj...

........................

Knowledge is power!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Inca scriu mesaje si apar dupa 10-15 minute...intre timp desigur in josul paginii, dupa ce le trimit, apare type mismatch- dragutza.

........................

Knowledge is power!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Oare ce ar trbui sa fac pentru a obtine un raspuns? Ca nu prea ma impac cu jurnalul intim...

Intre timp am observat ca numarul de mesaje nu mai creste, a ramas la 969.



........................

Knowledge is power!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Ai incercat sa stergi cookiesurile?!
Cred ca are fo buba ca eu de cate ori vreau sa raspund la un subiect tre sa ma loghez...desi evident ca intru logata pe forum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Cu ce browser intri? Daca e Internet Explorer, vezi in meniu la View, ai Text Size. Asta pentru a regla fontul. Pentru restul, nu stiu.
Incearca sa intri pe forum cu adresa:
http://forum.desprecopii.com/forum

Vilma, Anca (4,8 ani) si Tudor (2 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Multumesc pentru raspunsuri, Papadie da, am sters cookies dar nici o modificare, doar ca trebuie sa ma loghez din nou,Vilma, am facut asa cum ai spus tu de la text size si mi-au venit ochii la loc, era la "largest"si nu stiu cum de a ajuns acolo( numai pe DC si mailuri aveam problema) Off, bine ca am rezolvat-o cu scrisul asta ca ma innebunea si trebuia sa misc pagina in sus si-n jos ca sa pot citi un mesaj...

Ramane in continuare eroarea - mesajele ajung greu si de cate ori trimit unul apare "eroare - type mismatch" si nu ma intoarce inapoi la forum...
Iar numarul de mesaje ramane mereu la 969...


........................

Knowledge is power!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Numarul de mesaje care ramane constant e posibil sa nu tina de vreo eroare, pentru ca nu la toate forumurile se contorizeaza mesajele.
Ai incercat sa intri pe forum de la adresa pe care ti-am scris-o?

Vilma, Anca (4,8 ani) si Tudor (2 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Am intrat Vilma, si o sa mai intru...iar de scris, am cam aceleasi subiecte de pana acum, la care s-a contorizat...o fi avand legatura ca mi-am trecut ceva la titulatura, s-o fi intamplat ceva atunci?

........................

Knowledge is power!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Vad ca ultimul mesaj s-a inscris :)...am intrat prin adresa data de tine dar am sters si cookies...asta o mai facusem cu cookies dar uite ca au mers acum impreuna...

O sa incerc in continuare sa vad daca se mentine, ca mi-a disparut si eroarea acum, dupa ce le-am sters...

Papadie + Vilma

........................

Knowledge is power!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Gata, am facut alte scurtaturi, vad ca si-a revenit tot, de doua saptamani ma chinui, multumesc !!!


........................

Knowledge is power!

Mergi la inceput