Rahova sau apropiere..... (14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Indra spune:

Lexi!!!!!


Pai astea sint motive reale sa te tot superi????? Fii calma, ca doar asa se simte si bebe bine! Sa stii ca si eu am avut singerari si nu mi s-a dat nici o explicatie la "de ce-ul?" meu. Calmeaza-te, fruntea sus si tot inainte!

Dana & Anisia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

lexi,si eu am avut sangerare timp de 3 sapt(la ruxi) prima data a fost cu sange roshu si abundent ca apoi sa fie maroniu si f putin dar in fiecare zi...dupa 5 eco vaginale tot nu-si dadeau seama de la ce este...concluzia a fost hematom intrauterin si dezlipire de placenta...dar tot asa ca si la tine cand mergeam la eco bb ruxi era ok si se misca voioasa prin burtika...nu te mai supara din toate fleacurile, ai grija de tine si fii optimista conteaza f mult pentru bb
noapte buna fetelor va pup pe toate

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

neata fetelor,
ce vreme de kko este afaraacum cand aveam si eu timp sa vin in parc...asta e...va pup si in ciuda vremii va urez o zi minunata

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Fetelor, tuseste Tudor intr-un hal! Dr. e dupa-amiaza. Abia astept sa merg sa vad ce zice. Off!
Sanatate la puiuti si burtici!



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE si www.dropshots.com/andre_ea" target="_blank"> FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Buna dimineata fetelor,
andrea_ea, sanatate maxima pentru Tudor,

anangel_lexi, cum mai esti?sper ca totul este bine,nu te speria, asa am patit si eu , dar cu diferenta, ca eu am sangerat ft. putin, intr-o singura zi, dr. mi-a spus ca nu este in neregula nimic si fiind in primul trimestru de sarcina , mi-a dat UTROGESTAN, pt. fixarea sarcinii,

Aissa, ai mai cautat gradi. pt. Ale?, ce ai rezolvat?

Ce ziceti fetelor de vremea asta?, iar ne joaca feste!
, la toate si multa sanatate!

DORY & ALEXANDRA DENISA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Aissa, am uitat sa-ti spun, dar poate ai observat si tu, ca am scos pozele, ca ma cam speriasem dupa ce mi-ai spus care este motivul pt. care ai scos pozele

DORY & ALEXANDRA DENISA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna fetelor. Eu sunt acasa, am stat in pat pana acum, acum stau la computer ca mi-era dor de DC. Evident iarasi am sangerat si iarasi numai dimineata. Nu pot sa inteleg de ce...Mi se pare o vesnicie pana maine la 4 cand ajung la dr...

16+
I wish I were an angel...

Poze diverse
Poze cu bebe
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20720;104/st/20060918/dt/7/k/6d15/preg.png
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev260pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

andrea, sanatate multa lui tudor
lexistai linistita, cat mai mult timp sa-l petreci in pat sa te odihnesti
cristina ce tarziu veneati azi din parc...eu nu am mai ajuns pana acolo m-a zapacit alex pe ztrazi cu bicicleta...o ora jumate incontinuu ne-am invartit pe strazi
ruxitza este bine dar cu vremea asta tampita parca mi-e si frica sa o mais cot din casa pana nu mergem la control.
violipsa la apel
dorynici mie nu-mi place vremea asta ciudata...abia astept sa fie cald tot timpul si sa incepem sa ne vaitam ce cald e
va pup pe toate...sa aveti o noapte buna

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Tudor nu e bine. A facut bronsiolita. Ne-a burdusit dr. de medicamente, printre care si antibiotic. Mi-e cam teama. In noaptea asta nu stiu cum o sa dorm. Trebuie sa il pazesc.
Si ca sa fie si mai palpitant ii ies si dintii de sus. I-am dat acum cu Dentinox, si nu vroia sa ma lase. Il dureau.
Off, tineti-ne pumnii!

Sanatate multa tuturor!



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE si www.dropshots.com/andre_ea" target="_blank"> FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
of saracutul tudoraveti grija de voi
mai si pe ruxitza o doare rau la iesirea dintisorilor si a maselutelor...mi-e asa o mila de ea...isi duce tot la guritza si incearca sa-si linisteasca durerea...dar ce Dumnezeu sa fac ca nu-i pot da nurofen in fiecare zi...si toate gelurile astea de dinti sunt frectie la picior de lemn.
eu m-am trezit cu noaptea-n cap desi nu am copilashii la minedeh...obisnuinta
va pup pe toate, sa aveti o zi buna

monica

Mergi la inceput