Kim are nevoie de rugaciunile noastre

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Ma rog ca Dumnezeu sa fie alaturi de Kim si sa ii aduca cat mai repede sanatatea de care are nevoie pentru a fi cu micuta sa printesa si familia sa!

Nally si Sebastian (14.04.2004)



Sebi la 1 An!


* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Doamne ajuta sa se termine totul cu bine si Kim sa se bucure de bebelusa ei dulcica
Bun venit micutei Alicia

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

KIM zalauancele sunt alaturi de tine.ne rugam pt tine si te asteptam cu vesti bune.Bunul Dumnezeu sa-ti dea sanatate sa te poti bucura de printesa ta.


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

sunt tare aeriana.. sorry
Bianca mi-a explicat ca totul a fost normal, Stanca a ajuns la 10 cm dilatatie, si au pus-o sa impinga in momentul ala sa spart chistul si a simntit o durere teribila... au verificat medici si au dus-o la operatie de urgenta unde au mai aparut si alte complicati descrise in prima postare.

Bine ai venit pe lume Alicia Maria
Stanca fate bine scumpa si vino acasa la bebelina ta si la sotul tau care au nevoie de tine



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
Opere de arta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Bine ai venit pe lume micuta Alicia...sa fii o bucurie pt parintii tai...
Si cele mai bune ganduri si rugaciuni pentru mamica ei...
Sa dea Domnul sa poata sa ii fie alaturi fetitei!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

gabbriela o intrebare: cum adica sansele sunt de 50%?nu vreau sa accept aceasta idee.Doamne fa-o bine ca sa se poata bucura de printesa ei.


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aida_o spune:

Mda. Deci exact ce banuiam... I-au indus nasterea, dupa care s-a spart chistul (care chist era in spatele colului, sub capul copilului, medicii stiau asta inca din 21 martie, cind a si postat ea mesajul asta:

Vin si eu cu vestile promise... nu stiu cat de bune...
Am fost sa-mi vad bebeita la echo si e bine, are 2850 gr., misca de numa'numa', e in continuare bine plasata cu caputul in jos, iar placenta si lichidul sunt ok.
Fibromul insa are o structura ciudata, deformata, moale, ceea ce pune sub semnul intrebarii daca e intr-adevar fibrom praevia sau un chist dermoid (alta belea!). La masuratori, ciudatenia a aratat mai mica decat data trecuta (77/67/90 mm), in orice caz, e localizata in spatele colului, sub capul beblinei si nu pot decat sa ma rog sa nu-mi faca probleme la nastere.

Cum naibii au putut sa-i induca nasterea si sa o aduca in starea de a impinge, cind era de banuit ca asupra chistului se va exercita presiune, atunci cind Alicia va iesi?

Mesajul original, este aici: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71339&whichpage=8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

quote:
Originally posted by Bimilit

gabbriela o intrebare: cum adica sansele sunt de 50%?nu vreau sa accept aceasta idee.Doamne fa-o bine ca sa se poata bucura de printesa ei.


Bianca - soacra cu DOUA nurori!



Atat mi sa spus si mie cand am vb cu sora ei, atat i sa spus si ei.. nu stim mai mult, nu stim de ce e in stare asta, nu stiu ce alte complicati au mai intervenit, nu mai situ nimic si vreau si imi doresc si sper sa fie totul bine si deaceea am postat sa ne rugam cu toti sa fie bine.
Nici macar nu situ daca Stanca ar fi dorit sa sc pe generale, dar am sc ca imi doresc nespus de mult sa fie totul bine cu ei si cu micuta lor si sa fie fericiti pt ca o merita din plin



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
Opere de arta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:



Doamne ajuta

"Daca crezi ca exista Vesnicia si stai nepasator, meriti sa fii inchis in casa de nebuni" - un parinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

DOAMNE AJUT-O PE KIM SA SE INTOARCA CAT MAI REPEDE ACASA!

Kim iti doresc insanatosire grabnica!Sa-ti traiasca fetita si sa te bucuri de ea!
Lory_kluiALIN CRISTIAN

Mergi la inceput