Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (20)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

quote:
Originally posted by J G

Si eu am citit ce s-a intamplat, mari nemernici doctorii astia, eu le luam gatul daca mi se intampla asa ceva!

J si Carla (05.02.2006)


cata dreptate ai.
n-aveau nici aparatura necesara. cum se poate asa ceva?
pacat ca nu fac nimic, sa-i dea in judecata, sa faca o reclamatie, orice. nu se poate sta cu mainile in san.

Gio si Marco (6 ian. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Off...fetelor..am venit de afara...nu mai pot scrie acum...Am citit si eu...
Mama lor de medici incompetenti...
Dumnezeu sa-i odihneasca sufletelul...iar pe mamica..sa-i dea puterea de a o lua de la capat...

Nicole si Daria Sofia

""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Am citit si io...ce sa zic decit ca mare suferita i-a fost data bietei femei...si iar un sufletel nevinovat s-a ridicat la ceruri...
Am fost si eu cu Nico in parc...ne-am simtit minunat, nici nu stiu cind au zburat 2 ore jumate...
Bia maraita..a papat si a varsat un jet cind a incercat "sa vorbeasca", apoi a vrut iar la 2 ore si iar a scuipat pe bodyuri...am schimbat vreo 2 pina acum si o salopeta ca le-a udat pe toate..abia astept sa ii fac baie sa-i dau si ultima masa si sa ma culc...
Ralu am vazut-o pe scumpa Anastasia...seamna leit cu tatal ei la ochisori!
Maraki si Giova a-ti pus exact pozele care imi placeau mie!
Ioana beton si pozele cu Razvanel..aia cu capul sus e misto..ca mai si ride..Bia se crizeaza rau cind o pun pe burta...asa ca nici vorba de ris!

mamicuta de ciresica

Ciresica Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Fetele in afara de poze am trimis in contul comun un filmulet cu Razvan dupa ce a bagat niste lamaie, ca sughita....parinti nebuni, facem misto de cupil....a se asculta cu volum!

Ioana lui www.babiesonline.com/babies/r/razvan" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Am vrut sa zic "a se viziona cu sonor"

Ioana lui www.babiesonline.com/babies/r/razvan" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Cata am auzit ca nora-mea a fost fff cuminte afara. felicitari!!!a dormit tot timpul, ca iubitul ei..
Ioana super Razvanel. Imediat ma uit la filmuletz.
si eu am un fi;lmat cu Marco dupa ce a inghitit zeama de lamaie.Abia astept sa-l vad pe al tau.
Vad ca e inconjurat de bebei.

Fetelor nu suntem normali. ne-am aupcat sa facem baita la bebe cand ne punem sa ne stropim cu apa. Bebele in cadita si noi uzi leoraca. ce era pe pereti, pe pat si pe parchet n-are rost sa va descriu.

Gio si Marco (6 ian. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Voi nu sunteti normali.
Pai Razvan a facut foarte frumos dupa lamaie, sa-l vezi pe marco.

fug ca urla si tat-su nu-l poate potolii.

Gio si Marco (6 ian. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Lasa Giova, e frumos ca va mai jucati! Apropo, cand ai verde la alte "jocuri"? Sa stii ca pe mine nu m-a durut aproape deloc!
Catalina deci v-ati plimbat 4 gagici frumoase, super!
mai dar in Militari nu sta nimeni? Maraki ia treci inapoi in Drumul Taberei sa ne plimbam cu bebii!!!!!

J si Carla (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Giova, noi eram intr-o stare din aia de veselie tampa, cand razi ca un cretin si daca iti arata unul degetul. Eram asa ca la lingurita de lamaie dinainte a facut super meserias gagiul, si speram sa se repete faza (i-am dat lamaie degeaba bietului copil, ca sa-l putem filma) asa ca mai mult ne distram din amintiri

Ioana lui www.babiesonline.com/babies/r/razvan" target="_blank">Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria28 spune:

Acum am citit si eu ce sa intamplat la fetele de martie -aprilie ,mare pacat ..pacat ca se poate intampla asa ceva in zilele noastre ,cata suferinta pe biata mamica fara ingerasul ei
Noi am iesit pentru prima data in parc ..a fost superb ,Andreea a dormit dusa o ora ca pe urma a inceput sa maraie dupa papa ,asa mi-a facut si in alta zi ,si de data asta am fost pregatita cu bibe dupa mine ,caldut ..numai bun .Voi ce metoda aveti sa pastrati lapticul cald pt cateva ore ?..Eu am luat un termos din ala cu branza artificila in interior ,dar nu tine mai mult de 2-3 ore .



Mergi la inceput