burtici din Pitesti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

Salut! asa repede ati parasit acest subiect? vreau sa va spun ca eu ma simt mult mai bine deoarece acum iau utrogestanul intravaginal.La inceput l-am inghitit si imi dadea ameteli de nesuportat plus o stare de somnolenta nemaiintalnita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Nu am parasit subiectul...eu am net decat la serviciu asa ca e mai greu.
Am inceput si cu greturile care nu-mi dau pace, imi simt stomacul intors pe dos tot timpul...asa ca astept sa treaca starile astea.
Pana una alta caut un medic la spitalul Municipal Bucuresti fiindca vreau sa imi fac programare pentru consult.
deny75 ma bucur ca ai rezolvat problema cu utrogestanul ca am vazut la mamici de noiembrie -decembrie ca nuprea iti pria acest medicament oral!
Carla20055+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

Gravidute din Pitesti,unde ne putem face si noi cate un echo de control pana ajungem in capitala?Astept parerile voastre.Eu am auzit ca dr. Olteanu de la Dr.Luca ar fi cea mai buna echografista de pe la noi.9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Deny si eu dau fuguta saptamanal la eco de frica sa nu se intample ceva si deja devenise cumplit drumul la Bucuresti asa ca am ajuns sa ma duc la 2 saptamani la Bucuresti si intre vizite merg aici in Pitesti la clinica Ncamed. Doctorita a fost candva la Dr Luca. O cheama Ionescu si e tare draguta si atenta. Am stat la eco 30 de minute, m-a bibilit si m-a intors pe toate partile. A fost super de treaba si pretul este unul infim pe langa ce dau eu la Bucuresti mai ales daca includ si transportul. O sa iti trimit un PM cu mai multe detalii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deny75 spune:

TANIMA,multumesc pentru PM.Maine sunt de servici dar voi suna pentru a-mi face programare cat mai curand posibil.Te voi tine la curent.Noapte buna!9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utionela spune:

salut imi pare bine sa va cunosc,sant graviduza in 32 de saptamani,osa nasc cu dr mihaila la spitalul judetean,dar sant din prima luna de sarcina cu dr tanasescu super din toate punctele de vedere,din pacate,nu este la spital, doar la centru de diagnostic la spitalul balcescu,si are un cabinet parti pe calea bucuresti,are si eco.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Utionela, bine ai venit pe la noi. Am auzit numai lucruri bune de dr Tanasescu, dar asta e marea problema ca nu poti naste cu ea. Eu personal am ce am cu Spitalul judetean, dar nu pot sa iti urez decat sa ai bafta la nastere si o nastere usoara si o sarcina frumoasa si usoara in continuare. Poate ne di si noua mai multe sfaturi ca esti mai avansata muuuult ca noi, marea majoritate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utionela spune:

a nascut cineva cu dr mihaila ?vreau sa stiu mai multe detalii va rog sant disperata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Cumnata mea s-a tratat la dr Mihaila si era foarte incantata de el imi zicea si mie sa nasc cu el ( nu mai retin daca dr. Mihaila era un el sau o ea)! In fine ideea e ca zice ca e un om foarte sufletist...ca asta stiu eu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen_apr spune:

mamaaa, ce de suntem din Pitesti. Ma bucur sa vad asta... Va recomand un doctor bun, din Pitesti, dar cu care puteti naste la Spitalul Municipal din Bucuresti: Marcel Buzatu. Are program si in policlinica. Eu sunt multumita de el! Va pup pe toate si nastere usoara!
PS. Eu sunt in sapt 29 si ar trebui sa nasc o fetitza pe 3 iulie

Mergi la inceput