Ginecolog BUN in Constanta

Ginecolog BUN in Constanta | Autor: anelize

Link direct la acest mesaj

Caut un medic ginecolog exterem de bun in Constanta.Nu am nici o problema,dar vreau un doctor "pe sufletul meu" pe care sa il "pastrez" muuuult timp.Am fost pana acum la Dr.Rusa(fiul),dar desi e un doctor extraordinar si mi-e greu sa renunt la el,nu mai pot sa astept cate 2-3 ore sa intru la consultatie.Rabdarea mea a ajuns la limite.
Cunoasteti (din experienta) vreun medic bun?
As incerca la Dr.Tica......

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Eu una nici sa nu aud de Rusa ....iti pot recomnda cabinetele dr.Lutescu ,se face programere ,este adevarat ca dureaza mult ..dar merita ,alt medic in Constanta ,nu stiu ,nu am fost la altii.

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

M-ai facut curioasa Lulu!? De ce nu dr. Rusa? Pt. ca eu chiar voiam sa-l recomand....
Anelize dr.Rusa este mai usor de gasit direct in spital si astfel eviti aglomeratia de la cabinet...
Alte variante preferate de mine...dr.Tomescu, Dr. Lutescu, dr. Cristurean, dr.Cucu (tanar si ieftin )...

Pozele noastre !

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

La dr Lutescu (ea) am fost anul trecut si a vrut sa imi cauterizeze o asa-zisa rana pe col.Ca sa fiu sigura am mai fost si la Rusa si mi-a zis sa stau linistita ca nu am nimic si sa nu fac prostii care m-ar putea costa mai tarziu.Era sa imi cauterizeze ceva ce nu exista.

De dr.Tica ce impresii aveti?

Lulu,si eu sunt curioasa de ce nu Rusa.Ce ai patit cu el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

dr.Teodor Leonte,ginecologul site-ului.E din Constanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

quote:
Originally posted by Lia

dr.Teodor Leonte,ginecologul site-ului.E din Constanta.

Lia&Andrew


are cabinet in constanta?????

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

De ce NU ptr Rusa ?!?!?!?
Ptr ca am fost la el , la cabinet ,pe langa faptul ca am stat si am asteptat vreo 3 ore ,desii aveam doar 2 persoane in fata ,intrau pilele, trecem peste asta.....i-am spus ca am dureri de ovare ,ca, cred ca sunt racita , si ca si vreau sa fac un bebe si de ceva timp (1 an ) nu se intampla nimik.
Raspuns :Du-te "iubita" mea acasa ,incearca in continuare ,si daca dupa 3 ANI , nu ramai ,te intorci la mine.Cat despre control ptr durerile mele ,nici nu a fost vorba .Ceaiuri si calmante - mi-a recomandat .Era grabit ,ptr ca la el se intra ca "pe banda" rulanta , si esti nevoita ,daca te duci la el si vrei sa faci un bebe si saraca de tine ai probleme ,sa le vezi pe "saracele" pustoaice de 16 ani care fac avorturi ,unul dupa altul ,tot pe "banda" rulanta , si o mai vezi si pe "amabila" lui asistenta care iti zice pe un ton "si mai amabil" ..dezbracati-va , da chiloteii jos .....
Adica ,el nu are macar rabdare sa discute cu tine ,sa te dezbraci in cabinet cum e firesc si omenesc ....direct dezbracta ..poate vreau un consult la san ?!?!?! Ce fac ? Raman si defilez pe acolo ,in sanii goi ,pana intru in cabinet ,chiar daca sunt si barbati?
Pupici si succes!


"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Si inca ceva ..ca acu' sunt infierbantata ,mi-am adus aminte de el ....tot atunci , asteptam ,umila si cumintica ,au intrat ,una dupa alta , doua pustoaice la chiuretaj .O.K. e firesc ,e cabinet ginecologic ,mi-am zis eu ...dar ...dupa prima "operatiune " ,asteptand-o pe a doua ,si asistenta nu era de gasit (ca doar a strigat la ea,dar ea ,era la barfa ...)a iesit "dragul de el" din cabinet ..si stiti ce ma socat cel ,cel mai tare ?Arata exact ca un macelar!Avea pe el un sort ...exact ca macelarii!Putea ,naibii sa stea in cabinet..erau si gravidutze destul la rand!

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

quote:
Originally posted by cornelianeli

quote:
Originally posted by Lia

dr.Teodor Leonte,ginecologul site-ului.E din Constanta.




are cabinet in constanta?????

pupici



Da:).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

quote:
Originally posted by lulu77

Si inca ceva ..ca acu' sunt infierbantata ,mi-am adus aminte de el ....tot atunci , asteptam ,umila si cumintica ,au intrat ,una dupa alta , doua pustoaice la chiuretaj .O.K. e firesc ,e cabinet ginecologic ,mi-am zis eu ...dar ...dupa prima "operatiune " ,asteptand-o pe a doua ,si asistenta nu era de gasit (ca doar a strigat la ea,dar ea ,era la barfa ...)a iesit "dragul de el" din cabinet ..si stiti ce ma socat cel ,cel mai tare ?Arata exact ca un macelar!Avea pe el un sort ...exact ca macelarii!Putea ,naibii sa stea in cabinet..erau si gravidutze destul la rand!

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"




wawwwww

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

he he he lulu mi-am adus aminte si eu de faza cu chiloteii,am stat 2 zile la rand incercand sa obtin o faimoasa consultatie dar nu am vrut sa-mi dau chiloteii jos spre nemultumirea doamnei asistente
i-am zis ca mi-i voi da cand voi intra in cabinet si s-a suparat si a comentat si m-a intrebat cati ani am!!!!!!cand i-am raspuns 27,a facut o fata ca si cum "sigur,uite acum te cred"
si intr-adevar m-a oripilat efectiv numarul pustoaicelor care fac chiuretaje!!!!!!!!!

pupici

Mergi la inceput