Bebelusi de iulie-august 2005 (85)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Yasmari,, , ... chiar si Paula te aplauda...

Ella2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

quote:
Originally posted by Ella2000
Am uitat sa va spun ca am tzarc!!! URA ! pot sa-mi rezolv o multime de treburi...e maaare si larg ca poate fugi si sotul dupa mine p-acolo... oricum nu stau, nici nu ma impiedic ca sunt suparata pe el! punct.

pupici!
Ella2000 si printesele


poze



Hai ca ai fost tare! Dar poate il ierti si... .

Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Monica-Elena, n-am stiut ca si voi aveti probleme din astea noaptea, imi pare rau sa aud. Pe mine nu m-ar deranja atat de mult trezitul ei, pe mine ma termina ca nu are pauza de masa de 6h, cat ar trebui pentru ca stomacelul ei sa ia si el o pauza. Stiu ca mai tarziu poate avea probleme din cauza asta.

Diana-Mirela, la mine e problema ca nu-si creste deloc cantitatea de solide, ea cere san imperativ dupa fiecare masa, ma tem ca si la 7 ani va cauta tzatza. Si nu va spun cum trage de bluza mea si ce urla daca incerc s-o duc cu zaharelul.

Acum sta la mine in brate si face genoflexiuni, are o energie de parca a hibernat iarna asta.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

Fetelor, multumesc pt sfaturi. I-am transmis ca tare rau e sa stii ca puiu' tau e acasa bolnavior si tu la serv
Yasmari
mereu in top

Ella bravo, e bun tarcul, si poate il ierti, vb Dianei

Diana, ce ai facut, ai vb cu dr?!

Fetelor, deci voi faceti biscuiti in casa din faina de orez?! Sau cum? Orez cu lapte le=ati dat la ?!?!

Mona, super tare cu hibernatul





Albinutzza & Luca bondarelu' 07 Iulie 2005

Bondariciu' mic 7-12luni

Am crescut atat de mult

Parintzi de bondarici

The piano keys are black and white, but they sound like million colours in your mind (Katie Melua)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns starchi spune:

Salutare fetelor!!!!

Scrieti, scrieti de nu va mai prind nici cum...
Abia mai fur si eu un pic de timp de la serviciu pt voi sa va citesc...dar nu pot tine pasul.
Felicitari piticilor care au participat la concursurile de la Baby Expo SUNTETI MARI VITEJI!!!! VA PUPA MAMA PE BURTICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Albinutzza, am vorbit azi cu el la telefon. Mi s-a parut ok. I-am zis ca o sa mergem saptamana viitoare sa ne cunoastem .
Dar sa vezi faza: printre altele ma intreaba de ce schimb medicul copilului. Ii zic eu ca e prea departe celalalt. El: "dar cum m-ati gasit pe mine ?" Eu, f serioasa, era sa-i zic:" mi-a zis Albinutzza!"
Noroc ca mi-am dat seama repede ce era sa zic , ca altfel credea ca are de-a face cu o mama nebuna .

Mersi mult inca o data! Sper sa fie bine.


Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Buna fetele

I-am facut urzici cu branzica cu lamaie si carnita...a ras 260 de gr.I-a placut la nebunie.
Oricum ea e pusa pe recuperat.SUNT CURIOASA < SAPTAMANA TRECUTA CAND NU MANCA < AVEA 7580, sa vedem luni cat are,ca atunci o cantaresc...oricum mie mi se pare ca a atins 8.000, sa dea dumnezeu s-o tina tot asa cu mancarea.Ca manaca orice nu refuza nimik.

S-a axat f tare sa pape nuami tzatica.Nu stiu cum sa fac s-o pacalesc si cu altceva ,canita etc.Ma tine toata noaptea cu papa la tzatica.Stiu ca are acum o perioada mai cu teama, dupa toate prin acre a trecut, sper sa fie doar o perioada.


FETELE CARE ATI INTARCAT< cum ati facut? Eu as intarca-o pe la maxim maximorum 10 luni, si vreau s-o i-au treptat sa nu simta.Cum ati facut?Ca ea nu da semne sa renunte singura..


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caterina71 spune:

La Multe Luni! aniversatilor de azi:

VICTORIA HRISTINA (hristina)
NIKO VLAD (peca)
ALEXANDRU-MARIAN (BB23)

Sa fiti sanatosi si veseli! Si sa mancati tot ca sa cresteti mari repede!




Pupici,
Cati si Alexia(24.07.2005)

www.dropshots.com/day.php?userid=81250&cdate=20060215" target="_blank"> filmuletze...
sunt mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

Diana si eu mai am tendinta cand poeveste de voi sa zic nick-ul. Si pana la urma ce ai zis?:))

Anis, cum ai facut urzicile?!?!? Amunte vreau si eu, ca Luca a inceput sa pape si spanacul

Albinutzza & Luca bondarelu' 07 Iulie 2005

Bondariciu' mic 7-12luni

Am crescut atat de mult

Parintzi de bondarici

The piano keys are black and white, but they sound like million colours in your mind (Katie Melua)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

Diana,a bia astept sa-mi spui cum a fost!!! Si ce parere ti-a facut

Albinutzza & Luca bondarelu' 07 Iulie 2005

Bondariciu' mic 7-12luni

Am crescut atat de mult

Parintzi de bondarici

The piano keys are black and white, but they sound like million colours in your mind (Katie Melua)

Mergi la inceput