Eroare cand incerc sa imi schimb profil personal

Eroare cand incerc sa imi schimb profil personal | Autor: Gabbriela

Link direct la acest mesaj

Am incercat azi sa imi schimb profilul personal, si de cate ori intru cu parola imi sterge anumite sectiuni din profil, de fiecare data trebuie sa rescriu ca sa imi ramana salvat.
A doua problema, am incercat sa schimb poza de la paginuta DC de la profil personal si zice asta: GabbrielaAccesul la aceasta pagina este valabil numai pentru membrii inregistrati!
Sunt membru inregistrat, si am cont, si parola functioneaza... deci e o eroare tehnica... vedeti ce e cu ea.
O zi buna





Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
Opere de arta



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE