Szeged - 5

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

pussi: eu luna urmatoare dupa laparo am facut 2 instilatii si in loc sa o fac si pe a treia am facut IAD, ca asa am avut eu chef. Dr. mea nu era prezenta, asa ca am apelat la alta dr. care a acceptat.

Mi-ka: inca putintica rabdare si venim dupa tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor.

Pussi, eu merg la Szeged in 18 aprilie, abia atunci ne-a programat.
Acum o sa astept sa treaca timpul.
Sper ca te simti bine , o sa vezi ca dupa cateva luni aproape ca n-or sa se mai vada taieturile de la laparo. La buric se vede un pic mai bine, dar al meu zice ca e sexi .
Nu o sa am probleme neaparat cu serviciul, la mine chiar deloc, dar la al meu sot era vorba ca le cam fortam mana sa plecam amandoi, insa n-au zis ca nu se poate; au bombanit, cand va vnei momentul or sa mai inghita in sec, da macar au acceptat.
Tabi, sper din toata inima sa fie asa cum zici tu, si pentru toate care suntem aici! si eu sunt hoatarata sa vin dupa Mi-Ka si Leliutza la !



Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Pussi multumesc de lamuriri.
Eu voi face laparo in preajma ovulatiei (sau cel putin asa sper).Imi doresc din tot sufletul sa nu apara complicatii.
Azi stabilesc exact data cand voi face laparo.

Ma bucur ca v-am putut fi de folos desi eu nu voi face fiv la Szeged ma intereseza subiectul de mult.




Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Fetelor, stiu ca sunt un pic off-topic si
imi cer de la Moderatori, dar pe voi va cunosc mai bine :

Cine locuieste in Timisoara sau are rude,prieteni, pe-acolo, ar putea sa ma ajute si pe mine sa gasesc un apartament de inchiriat in luna mai? am tot cautat si nu prea se accepta inchiriere doar pe 1 luna, majoritatea apartamentelor sunt in regim hotel, si ne-ar ajunge la 600-700 euro pe luna!pentru amanunte, cine ar putea sa ma ajute, ii dau Pm ca sa nu exagerez cu scrisul aici!




Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

asi, sa ne ti la curent cu ce si cum

Andicu, ti-am scris pe PM. La mine nu se vede nimic la buric fiinca mi-a facut taietura exact in buric,

Thabita, ce misto de tine ca faci ce ai chef Luna asta mai faci instilatii? Pe tine te dor? Sau numai cand iti prinde colul?



PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Ceau fetelor!

Mare agitatie, mare!!!
Ma bucur ca sunt tot mai multe fete interesate de subiectul Szeged.Chiar ca suntem CELE MAI MISTO GAGICI!!!!!
Eu am fost plecata o saptamana din oras, nu am avut net, dar cum am ajuns am citit mesajele voastre si sper ca noul capitol sa fie de bun augur.

Asi, ai sintetizat foarte bine capitolele, pentru cele care parcurg prima data traseul Szeged e de mare ajutor.
Andicu, daca aflu de vreun apartament pentru luna mai, te anunt.

isabellas, auburn, mult succes!!
As vrea sa stiu de la cele care au facut laparo, ce simptome sau analize au indicat aceasta procedura?Imi pun problema daca e nevoie si la mine de asta.Miercuri merg la Szeged si o sa-l intreb pe dr.Zadori daca e cazul de laparo.Imi pare rau ca nu sunt si eu la sueta din 20, dar asa a fost programarea.Poate se nimereste o zi pentru fetele din Romania.

Mi-ka, te pup .Asa-i ca tot cu noi e mai bine?

Va pupacesc.

Mirabella 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

si io pe'aci
va pe toate...
asi tin pumnii pentru laparo..




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Fetelor de marti intr-o saptamana fac laparo.Am emotii.



Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

nu trebe sa ai..va fi bineeeeeee!!!
stiii tu ca ce zic io asa e
tin io un pumn ...cealalta mana o pastrez sa te tin de manutza




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ASI, bafta !!! suntem alaturi de tine, nu are de sa-ti fie frica, eu am cinci zile de la lapro si sunt OK, nu ma mai doare aproape deloc - chiar nu are de ce sa-ti fie frica!

Mirabela eu am facut laparo fiidnca nu am avut nici un diagnostic inainte, nu stia nimeni de ce nu raman graviduta. la tine care emotivul?

pupici pe weekend!!!

PUSSI

Mergi la inceput