Ajutor,nu pot se logheaza.

Ajutor,nu pot se logheaza. | Autor: Leditia

Link direct la acest mesaj

Plss ajutati-ma si pe mine...de ieri a luat-o razna si nu stiu ce are Dc-ul la mine.Eu intram direct pe active,avand bifat sa retina parola si tot,sa nu trebuiasca sa ma loghez mereu.Ieri cand am dat pe link,intru eram delogata.Ma loghez,imi spune ca m-am logat cu succes si cand se intoarce la forum sunt nelogataAm incercat de cateva ori si degeaba..la fel face..imi spune ca ma loghez cu succes se intoarce la forum si nu-s logata!!!!.Nu mai pot posta si ma dispera ca la active datorita faptului ca nu-s logata imi apare ditai lista cu sub active si mi-e f f f greu s-o parcurg caci sunt sub de la inceputul lunii..
E de la forum?E de la mine?A mai patit cineva asa?
Sper sa fie trimis mesajul ca nush ce fac...
mersic.

POZE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Incearca: bara de sus, tools, internet options, General, Delete cookies... poate asta este problema...



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Incearca: bara de sus, tools, internet options, General, Delete cookies... poate asta este problema...



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea




Le-am delete de ieri...
Acum sa zic cum postez,in rubrica raspuns la mesaj,dupa rezolutie,trebuie sa bag utilizatorul si parola..E chiar obositor si enervant..

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Offf e de la mine..M-am logat pe calc.sotului si aici merge ok,doar ca sunt in linux si intru cu mozzilla,iar pe calc.meu intru cu exploreru....Deci e de la mine..
Se poate inchide sub.,am crezut ca-i de la forum...
Multumesc.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Nu nu sa nu se inchida subiectul... si eu am aceesi problema de 2 zile nu ma pot loga... se intampla exact ca la tine...

Cum se repara problema.... heeellllppppp!!!!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Si din cauza asta cred ca nu mai am nici Entire Smile List

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput