SPITALUL SF PANTELIMON

SPITALUL SF PANTELIMON | Autor: gheorghemaria

Link direct la acest mesaj

A NASCUT CINEVA LA SF PANTELIMON?IL CUNOSTETI PE DR URLETEANU?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Prietena mea a fost medic neonatolog (rezident) la Pantelimon si mi l-a recomandat ca fiind un medic f. bun, un chirurg bun si un om cu mult bun simt. Stiu ca are cabinet particular pe Viilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Nu il cunosc ,dar am auzit numai de bine despre el.

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

Eu am nascut cu dl. dr. Urleteanu. Este un profesionist si un om de exceptie, foarte atent si priceput. Ai facut o alegere foarte buna. Este drept ca nu sunt conditii tocmai stralucite de "cazare", insa cel mai mult conteaza ca tu si bb sa fiti bine.

Alina
Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Pentru conditii bune la Sf Pantelimon daca vrei poti cere la rezervele cu plata unde conditiile sunt f bune. Acum un an era 30 EUR/zi. Singura problema e ca sunt la parter iar bebeii stau la et 2, dar eu zic ca merita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gheorghemaria spune:

Va multumesc tuturor ca mi-ati raspuns.Deja ma simt mai bine.Nu stiam nimic despre dl dr Urleteanu.Am nimerit la dansul din intamplare.Are consultatii si la Medsana.Imi doresc mult acest copil,mai ales ca m-am luptat cativa ani cu o anexita si nu am ramas insarcinata pana acum .Am 37 ani.Va doresc numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pd spune:

quote:
Originally posted by danielai

Pentru conditii bune la Sf Pantelimon daca vrei poti cere la rezervele cu plata unde conditiile sunt f bune. Acum un an era 30 EUR/zi. Singura problema e ca sunt la parter iar bebeii stau la et 2, dar eu zic ca merita.





Acum rezervele costa 1.500.000 lei pe zi.

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)
Poze
Poze noi si Poze Craciun
Vacanta Antalya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

Sarcina usoara!
Ai incredere, ca totul va fi bine.
Daca vrei mai multe detalii, trimite-mi un pm.

Alina
Anya mea(19 oct. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gheorghemaria spune:

Draga Anya,
As vrea sa-ti scriu pe pm sa discut mai multe cu tine ,dar nu stiu cum,am dat clic pe pm insa imi apare o lista cu mesaje

Mergi la inceput