Bebelusi de iulie-august 2005 (78)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Felicitari Lucas! Speram ca a fost fara dureri.



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

noi trebuie sa o taiem afara la plimbare, capritza mea nu vrea si pace sa doarma.



de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns starchi spune:

andre_ea - am vazut pozele din albumul de 6 luni, sunt super, Tudor e dulce foc iar prima fotografie in care tati si Tudor se uita unul la celalt e de-a dreptul emotionanta!!!

Sa-ti traiasca si sa se faca mare, frumos si sanatos!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Noi am venit acum 1 ora de la spital.Ingrid e bine.Nu doresc nimanui sa treaca prin ce am trecut noi.Mi-au chinuit copilul....off...o sa va povestesc eu.
Nu vreau sa va alarmez,dar spitalele sunt pline cu bronsiolita, sau viroza respiratorie ,cum a avut Ingrid, care la bebelusi degenereaza sau da complicatii f repede,bronsiolita in cazul de fata.

Aveti grija cu iesitul afara si schimbul de clima....plus sa nu tineti copii impreuna cu alti copii sau sa vina multa lume in vizita la voi sau copii de gradinita,scoala etc...cel putin pe perioada asta pana cand vine vara pe bune.

Fug..sunt ff obosita...in perioada asta am dormit f putin cam 3-4 ore pe noapte..o sa intru zilele noastre sa va povestesc.

PUPAM DOAR FETELE CARE S-AU GANDIT LA NOI!!


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Andreea ce mica e lumea..

Alexandru merge iute numai daca are chef sau daca nu-i distrage altceva atentia "pe drum" asa ca ramane de vazut..

Ne vedem acolo, pe mine ma cheama Florina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

quote:
Originally posted by Tia

Andreea ce mica e lumea..

Alexandru merge iute numai daca are chef sau daca nu-i distrage altceva atentia "pe drum" asa ca ramane de vazut..

Ne vedem acolo, pe mine ma cheama Florina



Am vrut sa ma uit la pozele voastre ca sa te pot recunoaste, dar nu mai sunt publice.



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Asa...deci ,Ingrid a luat din aer o viroza respiratorie, care a dat ca complicatii bronsiolita..asta f repede adica aproape instantaneu.Am inteles ca asta se intampla la sugarii de pana in 2 ani.
Ce sa zic, eu n-o scot afara cu altii copii, nu vine mai nimeni la mine...imi e frica sa ma m-ai duc si in parc acum.

Revin


AniS si Ingrid *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:



Anis, ma bucur foarte foarte foarte tare ca ati iesit din spital !! Sa fiti sanatoase !!


Stiu cum e in spitale, stiu cum e sa iti chinuie copilul , stiu cat de obosit psihic iesi de acolo si mai stiu cat de indiferenti sunt fata de durerea parintilor.

Eu am mai povestit aici ce am patimit in spital. Si am mai spus ca nu doresc nici unui parinte sa ajunga cu copilul pe acolo !!


Si primim pupiciul de la voi, ca noi ne-am gandit tot timpul...

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

http://pg.photos.yahoo.com/ph/brichisalisa/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caterina71 spune:

Anis, pupici lui Ingrid. Ma bucur ca v-ati intors acasa. Sanatate multa!

Pupici,
Cati si Alexia(24.07.2005)

www.dropshots.com/day.php?userid=81250&cdate=20060215" target="_blank"> filmuletze...
sunt mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Anis, bine ca ati venit acasa, sper sa fie bine de acum incolo.

Gabi, felicitari pt dintzuc!!!Poate ne putem intalni cand vin in Ro.Vin in 23 Aprilie si stau 2 saptamani.



Adriana si bebe Aidan Alexander(27.06.2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/blackpanterro/my_photos

Mergi la inceput