'viteza' forumului

'viteza' forumului | Autor: gabi_j

Link direct la acest mesaj

Doresc sa ma adresez administratorilor/moderatorilor forumului, daca este posibil sa se modernizeze un pic sau sa se faca forumul sa mearga mai repede. Nu ma pricep la aceasta tema, dar am observat ca alte forumuri merg mult mai repede, si paginile se deschid in cateva secunde, pe cand aici este cand trebuie sa astept sa se scurga minute pana sa se deschida o pagina (pe care in mod sigur este un subiect pe care abia astept sa il citesc), si nu cred ca problema e cu conexiunea mea la net. Mi s-a intamplat ca de nervi pur si simplu am inchis si nu am mai citit/postat.
Mai are si altcineva aceasta problema, sau numai eu?


Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Forumul are zile in care merge extrem de incet si zile mai bune. Nici la mine nu tine de conexiune pentru ca vad cum se deschid alte pagini.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

Ooops... acuma am vazut ca s-a mai deschis un subiect pe tema asta.
Ma bucur sa aud ca se va face un upgrade. poate avem noroc si se 'intinereste' un pic si layoutul...?

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiaiuhasz spune:

Daca deschid orice pagina de pe net merge f. repede, dar cind deschid pagina "desprecopii" stau minute in sir. De ce????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Si la mine merge foarte greu dimineata si dupa amiaza.Stai si cate 1-2 min sa mi se deschida o pagina.Ma enervez de nu pot sa respir
Numai noaptea merge binisor

Sper sa se rezolve

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Merge groanzic forumul in ultimul timp... astept si 2 minute sa se incarce o pagina... inteleg ca e foarte vizitat dar macar din acest motiv faceti ceva sa mearga bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Si la mine merge foarte greu forumul in ultimul timp, dar de 2 zile e groaznic, astept cateva minute pana se deschide o pagina.
Nu se poate face nimic?
Precizez ca internetul merge bine, daca intru pe alte site-uri pagina se deschide in cateva secunde.
Multumesc!


Alina (14+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
poze gradinita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Va imaginati cum mergea daca se mai incarcau poze pe forum?

"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

quote:
Originally posted by alina morostes
... daca intru pe alte site-uri pagina se deschide in cateva secunde.



Si aici la fel, daca ne luam dupa mesajul din josul paginii :
"Pagina s-a incarcat in 0,25 (0,48, 0,73 etc.) secunde"
D'alea cosmice...

.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C'est quand on n'y croit plus, que le ciel vous entend et pardonne. »
Kyo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_j spune:

Probabil ca pagina se incarca in 0.25 secunde... dar incepand din al cate-lea minut dupa ce am dat click pe link?

Gabici
'Be yourself. Everybody else is taken.'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

Azi a fost mai rau ca oricand.Chiar nu se poate face nimic?

alina

Mergi la inceput