Povestea unei mame

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deny_82 spune:

Diana ...foarte frumoasa povestea ta si emotionanta...frumos cadou....Va uram si noi La multi ani si sa va bucurati de minunea voastra!!!

Deny si David-Andrei 02 august 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia2000 spune:

Frumoasa povestea voastra, iar momentul ales a fost la fix!
Sa va bucurati de superbebelusa ghidusa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Va multumesc tuturor pentru gandurile bune, pentru aprecieri si...pentru flori.
Sa aveti parte de copilasi sanatosi, cuminti si veseli, iar mamicilor le doresc o sarcina si nastere usoara!




P.S. Megbeng, te-am vazut pe la Clubul Studentelor, mi-ar placea sa mai stam la o barfa...medicala .

Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Diana foarte frumoasa si emotionanta povestea voastra. Sa aveti parte de o viata frumoasa si o superbebelusa la fel de cuminte

(nu mai tin minte daca ti-am raspuns mai demult la PM, daca n-am facut-o imi cer scuze, sunt tare zapacita :) fetita mancacioasa

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabungau spune:

Diana Mirela, iti multumim frumos pentru cadoul de 8 martie, felicitari pentru superbebelusha cea frumoasa si cuminte!!! Voua va doresc sa va bucurati de Iulia, sa fie sanatoasa si la fel de cuminte si de acum inainte!!!

pupam

Irina si Ioana Alexandra (13 aug 2005)

http://www.dropshots.com/irinabungau
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Felicitari pentru o fetita minunata! Sa va fie sanaoasa si sa va bucure toata viata!

Ioana lui Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Felicitari,mamico!
Ai povestit foarte frumos...
Sa va traiasca mica minunica si sa va aduca numai bucurii!

Geani si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Felicitari!
E frumoasa povestea voastra; sa fiti mereu fericiti iar superbebelina sa va aduca numai bucurii!


Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Flavia, Irina, Ioana, Geani si Mariana, va multumesc mult pt. aprecieri. Sa va dea Dumnezeu si voua numai bine si copilasi sanatosi, ca asta-i cel mai important. De restul avem grija noi, mamicile .



Diana, mami de superbebelusa (15 iulie 2005)

Puiul meu iubit e atat de mare

Iulia Anastasia www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Povestea unei mame

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Diana ai povestit atat de frumos venirea micutei tale pe lume incat mi-au dat lacrimile....si eu sper sa pot povesti in octombrie o poveste la fel de frumoasa....

Va pup si va dooresc multa sanatate...fericire si implinire tuturor dorintelor.

cununia civila
My baby

Mergi la inceput