RAZVAN - Binecuvantarea vietii mele

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Ioana, mi-a placut tere de tot povestea voastra; ai un stil la povestit....am ras cu lacrimi; sper sa nu te superi, dar pe bune, esti tare haioasa! Uite o si un special.
Cat despre Razvan...o adevarata minune! E frumusel foc; seamana cu mama ! Sa-ti traiasca si sa te bucuri de el toata viata!
Eu am o mare, mare nedumerire: medicii din spitalul cu pricina nu au stiut ca din AII si BIII poate sa iasa si OI??? Ca trebuiau sa-ti explice din prima lucrul asta si sa nu va mai chinuie cu alte analize si sa-si puna problema legat de tata! Asa ceva....

Inca o data


Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Ioana, ma impresionat mult povestea voastra!!!Si eu am nascut cu Vasilutz...si mie mi-a umplut capul de glume si bancuri, haha, e un om deosebit!
Va doresc din suflet sa ramaneti la fel de frumosi toti 3 si multa sanatate si sa creasca mare Razvanelul!!!


Ana, amica lui Stefan, pui mic si frumos(19.08.2004)
poze
Haideti sa-l ajutam pe Alex, haideti la bazar!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

felicitari ioana! o poveste minunata. mi-au dat lacrimile si de emotii si de ris.
sa fiti sanatosi si sa va bucurati de razvanel.

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

ioana, razvan, cristi, va pup pe toti trei. sunteti niste oameni deosebiti care merita de la viata tot ce e mai bun.

ioana, m-a impresionat tare povestea ta (desi in mare o stiam) si (pentru ca sunt de-a casei ) am savurat la maxim peripetiile voastre.





unu
doi
trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Va multumesc mult pentru aprecier, sunteti niste dragute toate. Sunt convinsa ca fiecare dintre voi are o poveste deosebita si fiecare a avut o nastere speciala (sau mai multe).
Pupici mamicilor si bebicilor.
Ana pup Stefanelul!
Andreea, pupici lui Tudor cel vesel si vorbaret

Ioana lui Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ioana tare dulce si simpatic ai povestit!
Eu imi amintesc cand ai venit la noi, la mami de nov-dec la inceput, ce era in sufletul tau atunci si uita-te acum la tine, mamica in toata legea!!!

Sa-ti traiasca Razvanelul!!! Si sa-i mai faci si vreun fratior!

A fost greu dar ai nascut repede! La al doilea o sa fie si mai repede si mai usor!

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Lavi cu bb 2 mai asteptam putin, mie mi-e groaza de momentul cand va aparea bb2, cum imi impart eu dragostea?

Ioana lui Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Dragostea n-o sa ti-o imparti, o sa se dubleze!

Mai asteapta, pana te simti tu in stare si iti doresti f f mult inca un bb.

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Doamne ajuta asa sa fie, eu copil singur la parinti nu imi pot inca imagina cum poti sa iti iubesti toti copiii la fel...dar sper sa imi ajute Dumnezeu sa vad cu ochii mei

Ioana lui Razvan Gabriel (03.12.2005)
Pozicile mele
Botezul (25.02.2006)


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Ioana nu ai sa iti imaginezi niciodata cum am stat cu sufletul la gura cand am citit "mi s_a rupt apa" si cu cata emotie am asteptat vesti si apoi cu ce emotie deschideam pozele. Ca sa nu mai zic cum asteptam vesti. Doar ai fost prima mamica de la noi.
Frumoasa poveste si frumos baiat. Asteptam acum si fata.


Mergi la inceput