Laparoscopie - 6

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Lucia: poate ca vrut sa o desfunde si nu a reusit... Nu stiu ce sa zic. Mie mi-a desfundat ambele trompe, dar pe stanga risc sa fac SEU, asa ca cine stie... Ai grija de tine, stai in pat si revino pe net atunci cand te simti bine. Te pupa mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Lucia, draga. In primul rand m abucur ca e totul OK si ca ai avut curajul necesar sa treci peste asta. Nu fi suparata cu trompa fiinca oricum ai una buna.

Stiti ce nu inteleg eu , trompele astea infundate nu se vad la HSG, voi nu ati fcaut HSG. Daca nu se vad la HSG atunci de ce am mai facut ? NU mai pricep nimic!!! Aderente e una si trope infundate este alceva!!! Sau asa pricep eu in mintea mea ???????

Va pup


PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia1 spune:

Eu am facut si HSG pussi,si mi-au zis ca totul e bine.Nici eu nu stiu daca se vas la HSG,prb este ca acum 3 ani cand am facut laparo au vazut ca am prb si cu ficatul dar eu abia azi am aflat de asta.Mi-au recoltat din inautru cand mi-a facut laparo sa-mi faca toate analizele sa vada daca e totul ok.hai ca am mai dat o fuga un pic la calc si tipa sotul tipa la mine.Va pupic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

va rooooog mult ajutati-ma si pe mine ... nu gasesc celelalte capitole ale acestui subiect, as dori sa aflu mai multe informatii despre laparoscopie, despre analize, si stiu sigur ca le voi gasi acolo, dar nu stiu unde sunt..
va multumesc mult de tot, anticipat!!!!!!!!11

danielal

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

saru' mana ....

danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Lucia, cum esti. Oricum esti o norocoasa ca te-a si lasat acasa. Eu o fac luni si ma interneaza vineri dar ma lasa acasa pana duminica seara. Miercuri imi da drumul daca totul e ok. Mi-am facut deja EKG, si vineri la spital imi face analizele. Pe medicul care ma opereaza nu-l cunosc, nu stiu cum sa fac sa intru in legatura cu el.

Thabitamerci de informatii, la Timisoara scorurile sunt mult peste Bucuresti. Cum ai fost anesteziata : intubata sau cu masca? Nu stiu care e diferenta, ideea e ca de felul de anestezie depinde scorul. Cum e cand te trezesti? Clisma imi face si duminica seara si luni dimineata - e nasol. Mi-e cam frica, nu stiu unde mi-e capul si nu ma pot concentra pe nimic.

ce mai pot sa zic decat cat mai repede la toate.

pupici multi

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

si LUCIA, vreau detalii decad ai intrat pe usa clinicii pana ai iesit. Trebuie sa-mi spui tot.

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

dragele mele maine e 8 MARTIE asa ca

LA MULTI ANI!!! Si fie ca aceasta primavara ( si berzele care vin ) sa ne aduca BB la toate.



PUSSI

Mergi la inceput