Copilasi dragalasi de ian-feb 05 (1)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

quote:
Originally posted by alipiticot

va rog i-mi zice si mie cineva parola la bb de ian feb?


Nici eu nu o stiu, puteti sa mi-o ziceti si mie?
Multumesc frumos!


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Buna dimineata mamici...ati vazut ce vreme superba este? va doresc sa aveti un week-end minunat!

Ana Maria, multumesc mult pentru sfaturi...lactate ii dau si acum, la micul dejun papa branza cu smantana, branza topita iar in timpul zilei mananca iaurturi, orez cu lapte si fructe (aici il pacalesc putin si ii pun mai mult lapte, il fac mai moale) iar pana acum el a baut laptele numai cu cereale, dimineata cu cereale - biscuiti cu cacao si seara cereale cu miere si musli (sau fructe)...dimineata vad ca a baut 200 ml, deci parerea mea este ca sunt pur mofturi..., eh, oricum pediatra mi-a spus sa trec la cina solida, adica o masa normala, iar laptele sa-l bea cum bea suc sau apa, adica sa nu fie considerat masa...

Oana si bebe Andrei (18.02.2005)
www.desprecopii.com/forum/classdetail.asp?id=3233" target="_blank">Mai aproape de implinirea visurilor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Sirmie anunta si tu daca va intalniti la Sebastian, ca in functie de ora incerc si io sa ajung.

Am vazut si eu poze cu puiul tau si m-am emotionat.... Mi-am amintit de maternitate....

Ana Maria si Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Multumesc mult pentru parola. Am schimbat pentru Vladut greutatea si link-ul catre poze.

Ana Maria, eu cred ca noi iesim in parc pe la 14:15 (am chemat o menajera azi dar nu a venit asa ca putem iesi in parc). Sper sa ne vedem pe acolo!



Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Sirimie nu stiu daca reusim pentru ca vad ca are programul dat peste cap. A iesit cu mama acum si probabil pe la 2 adoarme.

Ana Maria si Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Buna dimineata,

Anda, multumim pentru listuta.
Cine stie cum, poate sa treaca si la mine greutatea,10.4 kg si 78 cm? Multumim.

Liviana, Nazomer este apa de mare. Este mai ieftin pentru ca e produs in Romania, dar nu are pulverizator.

Shobo, mie mi-a schimbat doza de Calpol la 5 ml prin octombrie, dar eu i-am dat tot 2,5 pana de curand cand am trecut la 5 (deja nu mai avea efect). Maria are 10.4 kg. Se da in funtie de greutate mai degraba decat de varsta.

Kita - sanatate multa lui Andrei.

Andruza, multumim pentru info ref stimulent.

Alina Maria, felicitari pt casa. Nu-mi vine sa cred ca au termen 3 luni. Aici 1 an e considerat super bine pentru o constructie noua.

Va dorec o zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Fetelor, cum imi schimb emotionul de la semnatura? Nici nu mai stiu cum l-am adaugat, ca acum cand am intrat la profilul meu nu vad nici o optiune de a adauga emotion.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina Maria spune:

Crinuta te duci la profil personal si vezi ca ai acolo semnatura , ei bine acolo sta si cuvantul copil in paranteze pe ala il stergi . Daca vrei sa adaugi alt desen deschizi lista de smile si copii cea ce vrei si treci paste la semnatura .
Sper ca m-am facut inteleasa .
Astazi avem parte de vreme frumoasa asa ca mergem la plimbare , va pupam !


http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/alina121alina/my_photos

Alina ,Wichard si Mandy Stephanie 1 an

http://home.wanadoo.nl/w.deroo/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Merci Alina. M-am descurcat pana la urma.

pupici

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

, mamicuta lui Albert-Adrian, nascut pe 26.01.2005.
la controlul din 15 februarie avea 10,500 kg si 78 cm.
merge in picioruse, are 6 dintisori si inca doi sunt pe drum.

Albert are 1 an

Rici, cea mai fericita mamica si omuletul ei drag

Mergi la inceput