Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dayutza spune:

Va implorrrrrrrrrrrrrrr,spuneti-mi parola de la SIMS DELUZE EDITION prin care sa pot lua bani.Va rog tare tare mult!!!Ms anticipat:*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olik spune:

mai deci plzz ajutati-ma si p mn la sims 2 nu styu cum sa ii mut plzz ajutati-ma plzzzzzzzzzzzzzzzzz nu fiti rele ajutati-ma plzzzzzz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_marutei spune:

Unde sa-i muti? Dintr-o casa in alta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olik spune:

da,vreau sa ii mut in alta casa,spuneti-mi si mie plzz cum k mama e insarcinata si vrea sa aiba 10 copii dar sunt deja 4 sau 5 si vreau sa ii mut plzzzzzzzz ajutati-ma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olik spune:

mai deci plzzzzzz ajutati-ma sa ii mut ca deja sunt cam multi habar nu am cum sa ii mut si au inceput sa nu se mai inteleaga bine ...ajutati-ma plzzz nu fiti rele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olik spune:

quote:
Originally posted by olik

mai deci plzzzzzz ajutati-ma sa ii mut in alta casa ca deja sunt cam multi habar nu am cum sa ii mut si au inceput sa nu se mai inteleaga bine ...ajutati-ma plzzz nu fiti rele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olik spune:

quote:
Originally posted by olik

mai deci plzzzzzz ajutati-ma sa ii mut in alta casa ca deja sunt cam multi habar nu am cum sa ii mut si au inceput sa nu se mai inteleaga bine ...ajutati-ma plzzz nu fiti rele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olik spune:

a...sorry ca am trimis atat de multe ...am uitat ca am mai scris doua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ScArAmOuChE spune:

hey lume..sunt noua pe aici..si noua in domeniul sims 2..si incepe sa imi placa superrr mult..mi-am facut familia mea...si am cumparat o casa..dar am nevoie de bani.si am citit de codul de la bani si imi merge super...dar...cum faci sa dispara asa de coduri?..si dak mai stiti alte coduri..ar fi super...sper sa ne imprietenim prin intermediul sims..pupici de la mineee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ScArAmOuChE spune:

olik...dai acolo la lots si nuj ce...si poi dat sa trimiti familia in bin..apoi o iei de acolo si cumperi casa care trebuie..sper sa fi inteles...dak nu revin cu lamuriri

Mergi la inceput