Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Daaaa, Bella e peste tot, pe la toate usile. E cea mai plimbareata (uite ca nu mai stiu ce personalitate are, o avea mult la otgoing?) Nici unul nu a avut puncte de la inceput, dar unii invata mai usor iar altii mai greu. Intr-adevar, lui Bella nu prea ii arde de nimic, nici de invatat nici de gatit... si nici mama buna nu prea e. In schimb Cassandra e fetita buna, invata si face curatenie dupa toti. E drept ca e cam uratica, motiv pentru care ma gandeam odata sa o trimit la scoala militara, dar am renuntat pentru ca se mentine usor cu nota maxima.

Pentru prima data am luat la joc familia Pleasant. Nu-mi placea cum aratau si ca avea deja 2 copii, dar acum a zis ca vad si eu cum sunt astia originali in ideea ca or fi mai buni.
Aiurea, familie mai proasta ca asta nu am mai avut pana acum. Nu ma plang de copii, dar parintilor nu prea le arde de invatat, de muncit, si nici nu strang pe la bucatarie de buna voie. Arunca pe jos cu o nonshalantza....
Cred ca le fac o piscina si le iau scara (sau le pun numai trambulina)


Fetele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

quote:
Originally posted by felicia74

Artemis si eu sunt in aceeasi situatie, dar nici nu ma mai obosesc cu downloadurile de cand am aflat ca merge jocul mai greu. Ca si asa face calculatorul un zgomot de zici ca-si ia zborul!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)



Jocul merge greu oricum pt ca e f mare. Iar daca e si computerul mai vechiutz........... La mine zici ca trecea metroul nonstop. Ca sa nu zic in cat timp se deschide, se salveaza si se inchide jocul!


Anka si Ubitu (26.06.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

parpalak ptr distractie la maxim pune-i sa joace biliard inainte de culcare. Apoi se odihnesc, dimineata mananca, fac si apoi fuga la serviciu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by dana d

E drept ca e cam uratica, motiv pentru care ma gandeam odata sa o trimit la scoala militara, dar am renuntat pentru ca se mentine usor cu nota maxima.
Fetele mele





Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tavy_m spune:

Daca mai are cineva probleme cu construitul caselor (building mod) la Sims 2, ma puteti contacta la tavy_m@acasa.ro. Ma chiunui cu aceasta problema de mai bine de 1 an si in sfarsit am rezolvat-o. N-ar fi fost o problema daca as fi avut acces la internet de la inceput. Cu netul la dispozitie am rezolvat-o in 30 min. Nu pot sa zic direct aici cum se face pt ca trebuie sa va trimit un fisier.
Va salut,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parpalak spune:

dana d, la familia Pleasant, copiii-s pe post de menajere la mine. Curata tot si parintii invata. Le-am facut o casa cu 4 bai minuscule la parter, ca sa nu piarda vremea dindu-se unul pe altul afara de la baie..
felicia, sa stii ca numai la unii le place biliard . Am reusit sa creez unu care indiferent ce-l pun sa faca, face asa un pic, de gura mea, dupa care se cara sa joace sah {:)]. Bob Newbie, daca-l las la televizor e cel mai fericit. Hot Tub am observat ca le place la toti, si stau in ea daca-i trimit, in afara cazului ca se dezagreeaza puternic, acolo le cresc 3 deodata, comfort, igiena si fun, asa ca mai economisesc timp.
Cu astia maximizatii ma mai distrez ca-i pun sa faca potiuni si daca nimeresc din aia verde macar am de lucru, ca se fac cu toate pe rosu...
ce nu-mi place e ca la copiii facuti intre ei nu pot sa le aleg hainele. Mi-au facut una cu coif de party in cap si n-am rabdare sa pierd in fiecare zi timpul s-o imbrac, iar daca face dus revine la coif . Si mi-au facut si unul imbracat in costum cu pelerina.
Asa ca dana d, o fi Casandra uritica, da' macar e imbracata frumos!
A, si de familia Pleasant, daca-i pui sa stringa dupa ei o vreme, incep sa stringa singuri. Mai repede daca au puncte la neat si active.
Acu ma bate gindul sa fac si d-aia nesuferiti, fara nimic la nice sa vad cum se comporta

Sanatate la bebei si mamici.
Poze de cind eram mici si Poze si filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

.fetelor si eu vreau jocul..l-am avut mai demult de vreo 5 ani si as vrea iar de unde sa0l iau???????????

Va pe toate Karra care vrea sa fie .
http://pg.photos.yahoo.com/ph/carminutzaa/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Legal, din magazin La Diverta era chiar cel mai bine vandut joc (asta era prin aprilie). In rest... nu stiu daca mai merita cu "gramofonul" asta

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Felicia, ce ai vrut sa spui cu "gramofonul"?

Ai idee cat costa si daca mai exista si Sims 1?



Fetele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

quote:
Originally posted by karra80

.fetelor si eu vreau jocul..l-am avut mai demult de vreo 5 ani si as vrea iar de unde sa0l iau???????????

Va pe toate Karra care vrea sa fie .
http://pg.photos.yahoo.com/ph/carminutzaa/my_photos



ti-l pot trimite eu online, da-mi un pm.

Anka si Ubitu (26.06.2004)

Mergi la inceput