Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

quote:
Originally posted by dana d

Nu stiu care e mai inraita dintre noi, dar eu am ajuns dependenta si chiar bolnava. Desi am o gramada de treaba si copil de 3 ani stau cu orele pe sims si in jurul meu poate sa arda si casa. Copilul distruge tot, sta toata ziua la televizor, a inceput sa manance singura desi imi face toata bucataria numai mancare, fac numai paturile dimineata, spal vasele la repezeala inainte sa vina sotul sa nu stie ca am pierdut toata ziua la joc ( Doamnee, sa nu siteasca ce scriu aici!).
Ce mai, sunt dusa rau, si sunt curioasa cat o sa ma tina sau unde o sa ajung. De asta nici nu am timp si chef sa studiez descarcarea altor extensii, nici pe forum nu mai intru decat rar si fugitiv.
Eu am descarcat Sims 1 cu eMule, gratis dar m-am umplut de virusi (poate nu neaparat de la Sims ca am descarcat si altele). Acum am ceva probleme (marunte) cu calculatorul si nu pot sa instalez nici un antivirus, nu ma lasa calculatorul sau virusii din el .
Ma duc repede la joc ca acusi vine sotul.

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre





Anka si Ubitu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

quote:
Originally posted by liliana29s

Hahaha acum am vazut subiectul Deci nu sint singura maniaca de pe aici dar sar putea sa fiu cea mai inraita. Am jucat The Sims 1 de cind sa lansat si mi-am luat urmatoarele variante care au aprut pentru el de cind a aparut Sims 2 asta joc si sint super incintata de el. Binenteles am facut rost si de Sims University si Sims Nightlife.
Folosesc si eu parole dar mult mai simplu e cu programul The SimsEnhancer care rezolva taote problemele le maximizeaza toate chestiile alea pe care trebuie sa le invete te imprieteneste cu cine vrei si cit vrei si bagi citi bani ai nevoie.
Se gasesc si pentru Sims 2 o gramada de obiecte pe net pe care poti sa le tragi si sa le introduci in joc.

Liliana si Dani

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana29s/detail?.dir=1fe2&.dnm=526bre2.jpg&.src=ph




spune-ne mai multe despre acest simsEnhancer pls
e valabil pt sims2?
cat despre finalitatea jocului eu mi-am propus sa fac un cartier intreg cu simsi creati de mine,deja am 2 familii ....

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

Mey si mie imi place Sims la nebunie da acas nu am loc sa ma joc decat noaptea. Sie cineva daca pentru Mac exista vro varianta? Ca as juca la munca cand nu ma vede sefu.

Nicoleta si Bia Ciocarlia
Delta + Mare Toamna 2005www.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

astia din "Strange Ville" is catastrofa....fac numai ce vor ei...

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

quote:
Originally posted by eveline

astia din "Strange Ville" is catastrofa....fac numai ce vor ei...

Ana si Bianca-iubita



da, si mie mi s-a intamplat sa nu se duka la munca sau la scoala. nu situ cunm , dar i-am obligat sa se duka in final. sunt insa misto aia verzi de se plimba pe strada sau aia gravizi!


Anka si Ubitu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Hello!
am revenit ptr ca am tradat The sims cu Black and White! L-am terminat si in seara asta am instalat Simsul 2. Nu am jucat f.mult, dar deocamdata nu mi se pare f. diferit fata de 1. Abia astept sa gasesc noutatile
Maine revin cu intrebari, pregatiti-va!

Mamica Ilincai Teodora(15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parpalak spune:

N-aveti habar ce ma distrati cu subiectul asta! O sa m-apuc sa-l joc de curiozitate, sa vad daca pot sa pun jacuzzi in bucatarie si d-alde asta.. . dana d, pai foarte bine ca maninca Ilincuta singura, daca se prinde cum sa faca si curat, te-ai scos! Dupa aia facem concurs cu ce-au mai invatat copiii nostri sa faca in timp ce jucam noi Sims..

edit: acu's in febra cautarii pe internet, ca parca de la magazin n-are farmec..
ps. a incercat careva sims online? cica au ofera gratuita pentru doua saptamini, da' n-au review-uri prea favorabile.. plus ca nu stiu daca ar fi o idee buna pentru mine, prima intilnire cu sims sa fie online..

pps. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Sims - asta am gasit cu privire la definitie, scop, etc.. deci da, se pare ca n-are final, decit ala cind iti mor toti simsii.. (caz in care ce faci?)
Sanatate la bebei si mamici.
Poze de cind eram mici si Poze si filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

bine v-am regasit dragi jucatoare de sims
eu sunt la a 3-a generatie de simsi si joc pe rand cand cu cei batrani cand cu copii lor care au la randul lor familii,nu prea am mai avut timp ca as tot juca
si pentru ca sotul meu este cel mai minunat om mi-a facut cadou sims university,night life,open four bussines,si un sims cu multe multe obiecte si toate cele
abia astept sa ma pun pe jucat

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parpalak spune:

felicia74, n-ai intrebari sau le-ai si gasit raspuns?

Ziceti-mi si mie ce nu fac bine. Au doi inimioare, se tot cer in casatorie unul pe altul si se tot refuza reciproc. Nu prea pricep ce nu le convine.. Ea lucreaza de noapte, el lucreaza de zi, dar nu-mi vine sa le gasesc alte servicii ca-mi plac astea pe care le au. El e detectiv, si ca sa avanseze ii trebuie 6 prieteni, dar n-am in tot cartierul atitia oameni.
Si pe Bella Goth o tot invit, o plac ai mei de numa, dar nu se face smilie face, chiar daca e la 100%... Oooofff...
La aia noi le-am cumparat calculator si dupa ce mi l-a furat hotu de doua ori nu le-am mai luat, m-am concentrat la constructii costisitoare. Nu va spun c-a venit si mi-a furat fereastra.. (intre timp m-am prins sa pun alarme, si-asa fac si bani cu recompensa de prins hoti).
Dar problema cu inimioarele ma framinta..

Sanatate la bebei si mamici.
Poze de cind eram mici si Poze si filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Parpalak si mie mi s-a intimplat sa se iubesca doi dar sa nu se casatoreasca. Si atunci i-am mutat intii in aceeasi casa si apoi i-am insurat. Si mai incearca sa le diversifici activitatile, adik pune-i la masa, sa danseze, sa joace un joc, sa faca o baie impreuna , trimite-i in oras.

Si pt ala care nu are de unde sa faca rost de prieteni din cartier, poti sa-i gasesti pe chat, la PC. Vorbesc putin pe chat, apoi il pui pe al tau sa-l sune la telefon si cind se mai imprietenesc ei putin, il inviti acasa. Si acolo ii poti face "best friends"

29+ meu drag
Bebelica

Mergi la inceput