mamici casnice (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Yupiiiiiiii merge DC-ullllll
'Neata fetelor, cam tarziu dar cine vrea e invitata alaturi de mine la o , am destula
Da' ati avut spor la scris aseara nu gluma...
Anunt oficial ca am renuntat la greva, "fortata" de imprejurari



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...

Site Amalia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raalucutza spune:

ANGE CE MAI dormeam aseara cand tu scriai!!!!!!!!!dar acum ti-am dat accept si vorbim curand!

RAALUCUTZA27+cuCELESTINA http://community.webshots.com./user/raalucutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raalucutza spune:

yupyyyyyyyyyyy!cred ca si-a revenit site-ul ca atre incet merge la ora asta!

RAALUCUTZA27+cuCELESTINA http://community.webshots.com./user/raalucutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Pai tocmai pe cand si-a revenit DC, nu mai prea are nimeni chef de povesti:)

Miha in curand incep si eu greva, tot fortata de imprejurari:)

Eu oi lipsi azi din zona, merg iar sa ma vantur prin oras, in cautare de cadou pt o pretenela, la care chefuim maine de ziua ei:)


Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

quote:
Originally posted by impreuna

Pai tocmai pe cand si-a revenit DC, nu mai prea are nimeni chef de povesti:)

Miha in curand incep si eu greva, tot fortata de imprejurari:)

Eu oi lipsi azi din zona, merg iar sa ma vantur prin oras, in cautare de cadou pt o pretenela, la care chefuim maine de ziua ei:)


Flavia (sotie si mamica fericita)



Si eu desi m-am lasat de greva, cat de curand o voi reincepe din motive "naturale"

Bafta la cumparaturi



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55265" target="_blank">O poveste minunata...

Site Amalia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

neata la mine,ziua buna la voi.

ralucutza,te am aici.poate ne nimerim amandoua online sa-ti dau melodia pt. colegu tau

Flavia,mama nu e singura.Pe perioada iernii o aduce pe bunica(paralizata) si pe bunicu(85 ani) de la tzara sa-i ingrijeasca.Iarna la tzara e cumplit.Si ei stau undeva la munte.Acum mi-a spus ca de la 1 martie o sa-i duca acasa la ei,a gasit o femeie care sa-i ingrijeasca.E aiurea ce sa mai!
Mama sta cu fratele meu care este neinsurat dar el are un club de noapte si ziua dorme,noaptea munceste...ca naiba si cu el!
In fine;abia astept sa merg acasa.Asa dorrr am!!!Am fost in fiecare vara acasa cu exceptia verii trecute cand a venit mama la noi dar de data asta nu stiu ce mi-a venit de abia astept sa vina odata luna iunie sa plecam.probabil pt. faptul ca vom merge toti 4Este prima data in 6 ani cand plecam toti 4 in vacanta in Ro.Pana acum am fost numai eu cu copii si colegul venea cate 2 sapt. max...

ma duc sa-mi pun cafeaua...
azi am chef de vorba vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

vad ca ati inceput sa va faceti aparitia.Eu ma benoclez un pic pa aici si ma urc pe.am dat jos 1 kg.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

buna fetele!
deci nu era de la mine cu netu'!
fla, pt felicitari. dar v-am zis, numai cami stie ce a patit cu mine cu explicatiile.
la noi e un soareeee si cald. am fost plecati dupa martisoare si ne-am mai plimbat putin. am crezut ca e frig si am imbracat-o pe alexa cam gros si cind am venit acasa era fleasca de transpiratie.
dana, bravo cu bici. baga tare!

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna ziua si de la mine. Am vrut sa va salut mai dimineatza, dar nu fonctziona dc, cind a inceput sa-si dea drumul la functzionament, am ieshit din casa. E atit de cald, atit de frumos, soaaaaaaaaaaaarrrrrrrrreeeeeeeeee, dar mi-e primavara imi da tot timpul o stare de tristetze. Ufff, iar m-am plimbat cu Isabella, iar m-am dus la lac, iar am mai tras un bocet. Cred ca de vina e tatal meu, am sunat aseara acasa, am vorbit cu el si... noi n-am avut niciodata o relatzie prea calda, asha ca din cite mi-a spus, am avut confirmarea, cit de mult nu ma iubeste ca sa zic asha, pentru ca eu am si sor'mea n-are, ca nu-i trimit bani surioarei, doamne parca eu as produce noaptea bani. Ea sta bine, are apartament, doi baietzi mari, unul la facultate, altul la liceu, si-a schimbat in decembrie mashina, dar... le sta in ochi casa unde locuim, dar mai ales casa parinteasca, cea din tzara, asta pentru ca aveam amindoua acte pe ea, iar inainte de a ma marita eu am cumparat si jumatatea ei. Era foarte incintata de bani, de unde sa stiu eu, ca de fapt planurile erau facute cam asha: luam banii si apoi ne ramine si casa. Doamne si poate raminea, daca nu era atita uraaaaaaaaa.
V-am innebunit cu problemele mele, va rog sa ma scuzatzi ca mi-am varsat naduful aici la mamicutze.

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

http://community.webshots.com/user/danielaaddario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

zi linistita ce te doare,Daniela,noi te ascultam.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput