E cineva din Istanbul?

E cineva din Istanbul? | Autor: lizi32

Link direct la acest mesaj

buna

am tot hoinarit pe net si forumul asta mi s-a parut cel mai atractiv.
e cineva din istanbul???

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lizi32 spune:

hai ca nu se poate sa am eu atata ghinion si sa fiu singura prin orasul asta imens!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

lizi,sa stii ca te invidiez.imi place f.mult istanbulul.mai ales daca ai bani!!!oricum e f.mare si cred ca nu ai cum sa te plictisesti

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://up.photos.yahoo.com/ed/fisun_regep/my_photos_handler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizi32 spune:

nu ma invidia- ca sant departe de casa si nu prea am prieteni
ist e frumos dar e frumos cand ai preteni cu care sa iesi la o cafea, s a stai la o tacla... asa, din colivia de argint....
sotul lucreza pana f tarziu si uneori sinoptile ( e medic) si atunci sant mai mult singura cu fiul meu de 1.7 ani....
asa ca nu ma invidia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aleyna spune:

Buna...un raspuns cam tirziu...:P ..in fine ...asa ziceam si eu acum 4 ani...pina o gasisem pe site pe Yasemin...apoi ea a inceput lucrul...si ne-am cam pierdut una de alta:P.....Eu am 23 de ani..si sunt in #304;stanbul de 5 ani .. locuiesc in partea asiatica.....sotul are o firma de marmura...in rest...eu...acasa cu fetitza...si aproape same as you...un fel de prizoniera...caci nu prea am prietene adevarate..(nu am incredere in turcoaice:P):))...Anyway...poate ne vedem odata..ar fi misto sa se faca undeva un fel de reunion..a copiilor romino turci:D...

Mergi la inceput