Help!!

Help!! | Autor: ruck

Link direct la acest mesaj

Am probleme cu forumul in sensul ca:
1. atunci cand intru pe forum ma loghez iar daca vreau sa intru pe unul din forumuri sau sa scriu un mesaj sunt delogata si trebuie sa am multa rabdare si tutun pana reusesc sa ma loghez (de incercat incerc eu de multe ori dar tot nelogata sunt)
2. Sa zic ca in sfarsit am reusit sa ma loghez. Azi am scris un mesaj pe care normal ca nu apare dar la care deja am primit raspuns. Acum daca vreau sa scriu un mesaj la parintii intreaba si dau vizualizare imi apare mesajul vechi.Si acum acelasi lucru apare la vizualizat dar il voi trimite asa, poate reusesc sa postez si eu.
Ce sa fac? Ori sunt proasta ori sunt proasta sau cineva sus ma iubeste.


Carmen - mamica de Michael

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruck spune:

Am reusit sa postez chiar daca la vizualizare aparea mesajul vechi dar tot nu sunt lamurita cu acest fenomen "Mudava"

Carmen - mamica de Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruck spune:

Si mai am o problema indiferent cate mesaje scriu tot 37 imi apar sub nume. Am zis eu ca cineva de sus ma iubeste

Carmen - mamica de Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Vezi ca probabil nu ai optiunea de cookies activata sau o ai activata dar ai un firewall care blocheaza cookies-urile
Partea de contorizari vad ca functioneaza la tine insa tin sa reamintesc faptul ca sunt sectiuni in forum unde mesajele postate nu sunt contorizate. Poate si de aceea ai sesizat ca nu corespunde numarul de mesaje cu numarul contorizat. In rest e OK.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruck spune:

Multumesc !! Dar cred totusi ca a fost alta problema caci nu am modificat nimic la calculatorul meu si acum este OK!!


Carmen - mamica de Michael
Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Bine ca Ok.
Enjoy!

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput