Administrator bloc - de unde?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by pepenash

In blocul in care locuiesc administratorul este platit cu 3 mil. pe luna. Presedintele si cenzorul nu primesc nimic.
Krelia, in principiu, ar fi trebuit ca presedintele sa aibe macar aprobarea membrilor Comitetului Asociatiei de Proprietari pentru trece la montarea faiantei si a gresiei. Trebuie sa discuti cu administratorul si sa vezi daca a avut loc vreo adunare a Comitetului in care sa se fi luat o astfel de decizie.

stiu sigur ca nu s-a facut niciodata o astfel de sedinta...si pun pariu ca nici macar autorizatie pt gratarul ala de pe terasa nu are....anyway...azi ma infiintez la administratora si ii transmit elegant ca io n-am de gand sa platesc tzacanelile presedintelui....
mersi, pepeneshule


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela73 spune:

Multumesc Nicoleta! Am sunat dar mi-a spus ca nu se poate ocupa de un bloc din sectorul 1 ca este f departe. O sa-l mai sun maine poate-mi da un nr de la o firma care se ocupa de sect 6 si sect 1, sper sa ma ajute. Multumesc oricum!
Daca mai poate cineva sa-mi recomande administrator, paznic & femeie serviciu - seriosi, va multumesc anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simona27 spune:

Buna,

Si eu vroiams a sugerez tot o firma care se ocupa de administrarea blocului. Asa e la noi si suntem multumiti....in plus, fac un oaresice efort sa arate bine..au zugravit jos in toate trei scarile (pe banii nostri..dar pentru mine conteaza..si nici nu era o scare jegoasa cum am vazutprin alte locuri..), etc..
Vor sa isi pastreze clientii, nu?

Sincer, poate e putin mai scump, dar mergeti cu o firma..ca de povesti, traite - nu din auzite - cu administratorii care fug banii sunt satula!

O zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela73 spune:

Cum se numeste firma Simona? In ce sector?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mafalda spune:

Daca mai esti interesata, ti-am trimis PM cu datele de contact ale unei astfel de firme. Bafta!

Mergi la inceput