Constanta la apel! (67)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Am ajuns si noi in Chicago...
David taaare obosit, nu a dormit deloc pe avion, era cu ochii in 14 treaz la orice miscare!!!


Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza neatza
Sanzi bine ca ati ajuns ok!!!!! dupa ce va reveniti dupa jetleg abia asteptam sa ne dai detalii!
ce frumos a fost in week end! noi nu am ajuns in tabacarie dar am alergat prin parcul de la teatru. cica vremea o sa fie asa doar vreo 3 zile....dar tot e bine, ne mai incalzim sufletelul!
o saptamana superba tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

sanzi bine ca ati ajuns!super!
a varsata alexandra cana cu nes si unde a cazut i-am dat un servetel si i-am zis sa stearga!
fetelor!a sters!statea in genunchi si stergea.dadea cu servetelul stanga dreapta.ce fetitza harnica am!

eu numai stiu nimik de liris.voi?

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Sanzi, bine ca ati ajuns sanatosi!

Am fost si noi ieri in parc si ne-am intalnit gasca mare de bebelusi.

In rest, suntem bine, eu la birou si abia astept sa ajung acasa. Tare greu mai e lunea!


Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna ziua!
Eu sunt tentata sa tot spun buna dimineata...la ora 15, si asta pentru ca am "facut ochi" la 14 (am de noapte la munca).
A venit primavara sau mi se pare mie? Afara este supeb, tocmai bine de scos copii la plimbare si zbenguiala.

Sinziana ne bucuram ca ati ajuns cu bine. Tu doreai sa doarma David in avion? Curiozitatea de copil nu l-a lasat sa adoarma. Acomodarae rapida la ora USA.


poze cu noi



Camelia & Alexandra Elena (27 feb 2004)
Alexandra -Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Salutici!
Sinziana-wow deja ati ajuns...SA DE-A D-ZEU SA VA MERGA DIN PLIN TOATE!
Cristina...scumpica rau Mariuca...
Roxi, si eu m-am mirat de caracterele aparute, dar mi-e lene sa le sterg...
Ionela, n-ai reusit sambata sa vii...Poti sa vi cand doresti, chiar daca sunt la serviciu. Iti dau repere unde stau, ca mama e tot timpul acasa. Vezi ce harnicuta fetita are mama?!

Bibi este mai bine...dar este deja pe eritromicina, fluimucil si vibrocil. De miercuri sper sa reincepem cresa.
Ieri am reusit sa ma duc la vestitul targ din Mamaia...uf... bani sa ai...o nebunie de ... de toate. Pt. ca era ultima zi am prins niste reduceri...mama-mama. Am achizitionat o scurta de piele(trei -sferturi) o nebunie cu... 3,5 mil si o pereche de pantofi, tot din piele, semi-eleganti(si de serviciu)...cu 1mil.Dar hainutele super frumoase si ieftine.N-am mai avut finante si...m-am lasat pagubasa sa am uit si al altele

O saptamana minunata tuturor!

Pozele noastre !

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

tania - am citit de 3 ori mesajul tau gandidu-ma daca la mine te referi. tre sa imi dai un mielusel:Ionelia e numele meu si tu mi-ai zis Ionela am crezut ca te referi la cealalalta ionela de pe topic.nu am ajuns ca tot am asteptat sa vina cineva in vizita si nici nu spusese ora exacta si uite asha mai ca sa pierd si plimbarea pe afara cu alex.
si apoi "profit" ca sunt fortata sa ies fara carut si mai invata alexandra sa mearga.e bine ca am curtea scolii aproape si cand e pauza e o placere ptr fiicamea acolo.

adriana - nu ai semnat condicuta dimineata.ce e cu voi?

pupici

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Salutari si pupici de la elly_b!Spera cat de curand sa va salute!


Mariuca,februarie 2006
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Buna seara fetelor! Intru si eu sa va salut repede, pentru ca u ma simt foarte bine.Noaptea trecuta si aproape toata ziua de azi mi l-am petrecut in spital.Acum citeva zile, aflu ca sint insarcinata, si ieri ma trezesc ca incep sa singerez.Bineinteles ca m-am speriat si am dat fuga in spital la urgente.Si... avort spontan, si sarcina oprita din evolutie de acum 2 saptamini.Doamne si eu umblu de 2 saptamini asa, fara sa stiu nimic.Daca mai stateam putin, faceam si o infectie de toata frumusetea. Uff, asta e! Si azi eram programata la chiuretaj la ora 8 dimineata si m-au bagat abia la 2 dupa-amiaza! Romania!
Pupici tuturor si sanatate va doresc!
Ghiulten si Ayla(15.01.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina81 spune:

Salutare!

Ghiulten,imi pare rau de ce ti s-a intamplat.

Fetelor,am si eu o nelamurire!Eu alaptez si iau anticonceptionale(Exluton),mi-a venit si CM care este foarte regulat de obicei,dar acum s-a intamplat sa sangerez cu toate ca trebuie sa-mi vina la sf lunii.E posibil sa fie de la anticonceptionale?Mentionez ca este prima luna de cand am inceput sa iau.

As fi vrut sa vin si eu la intalnire,dar nu aveam cu cine sa-l las pe Matei ca sotul era la munca.Poate,data viitoare.

Matei este cam agitat,mi-a facut febra 39.3 sambata,in rest nu avea nimic.Am pus-o pe seama dintilor pentru ca se vede ca-l mananca tare gingiile.Azi dimineata cred ca am simtit un coltisor.Cam in cat timp ii iese dintele?


Irina si Matei-Cristian (1.sept.2005)
Poze

Mergi la inceput