Doliu pe DC: AndreeaC a murit la nastere

Raspunsuri - Pagina 100

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camy062004 spune:

Dumnezeu sa o odihneasca in pace pe Andreea!sincere condoleante familiei,fara cuvinte[flo

camy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caroline spune:

quote:
Originally posted by gandacelu

poze cu cea mai frumoasa mamica din lume: ANDREEA



gandacel eu nu pot vedea pozele... ce trebuie sa fac sa am access?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramses spune:

Offf!!!!
N-am mai scris de mult pe forum,dar n-am putut sa nu solidarizez aici cu voi toate si toti care ne gandim cu tristete si lacrimi in ochi la Andreea ,Maria si familia lor...
Dumnezeu s-o ierte pe Andreea!
O viata fericita micutei Maria!
Multa putere lui Tudor si parintilor sa depaseasca aceasta drama!

Ramona si bb-lusa Sara
http://photos.yahoo.com/ramonahirbu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory2004 spune:

Dumnezeu sa o ocroteasca pe micuta Maria si sa-i dea liniste sufleteasca taticului ei, ca sa poata purta povara de nu o avea alaturi, tot restul vietii, pe minunata Andreea!

Condoleante familiei


Lory si bebe Rares 15.07.2005
http://pg.photos.yahoo.com/ph/loryoprea/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simba spune:

Daca transmit condoleante familiei am senzatia ca folosesc un cuvant care reflecta prea putin starea mea de spirit. Este vorba despre un om pe care nu l-am cunoscut, dar a carui poveste m-a miscat profund si incerc sa-mi imaginez cum este viata pentru cei ramasi in urma. Ma gandesc ca oricare dintre noi ar fi putut fi in locul Andreei. Stiu insa ca atat Maria cat si Tudor vor avea un destin special, pentru ca in viata exista un echilibru si desi nu cred ca exista ceva care sa poata compensa pierderea suferita, cred totusi ca soarele va straluci mai des pe strada lor...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by tcalin

Sa nu ma uitati si pe mine cu arhiva mesajelor pe un cd.
Maria este foarte ocupata: mananca si doarme. Abia daca mai are timp pentru altceva.


se lucreaza la asta, nu te-a uitat nimeni!!!


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

quote:
Originally posted by marinela72

DE-ACOLO SUS DIN CERURI DE UNDE TU PRIVESTI,
PAMANTUL GOL SI RECE DE DORUL TAU CUM PLANGE,
SA NU UITI NICIODATA CE MULT TU NE LIPSESTI
SI CAT DE GREA-I DUREREA CE INIMA NE FRANGE
.

DUMNEZEU S-O ODIHNEASCA! SUNT RAVASITA...



Am citit totul cu intarziere, pt ca nu am mai intrat demult pe net.
Imi pare atat de rau de micuta Maria. Domnul sa o tina in palma mainii Sale si ingerii Lui sa o protejeze mereu!
Ma gandesc ca as fi putut muri la nastere, imi parea rau doar ca nu-mi voi vedea copilul. Imi pare rau de Andreea, nu a cunoscut-o pe minunea pt care si-a dat viata...o mama martira, intr-adevar.
Domnul sa o odihneasca in pace!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Dumnezeu sa aiba grija de bebelus si de sotul Andreei. E trist ce s-a intimplat. Nu am cuvinte.

mamica lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

Am aflat de doua zile am citit tot ce se putea citi despre aceasta fiinta regretata Andreea , .......nu cred ca cuvintele mele sunt de folos dar as vrea sa stiti ca eu cred ca Andreea isi va veghea familia mereu doar corpul ei a murit , sufletul nu ,
Veti vedea ca va aparea in visele voastre si o veti simti mereu langa voi
Mariei o viata usoara , fericita si frumoasa
Sincere condoleante familiei , Un inger v-a veghea de sus

evi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:


Buna ziua tuturor.
Nu pot sa spun decat ca este infiorator sa afli ca inca se mai poate muri la nastere.
Nu cred ca poate fi exprimat in cuvinte ceea ce este in sufletul lui Tudor. Cand astepti un copil iti faci foarte multe planuri, in nici un caz nu te gandesti ca se poate intampla ceea ce i s-a intamplat Andreei.
Dumnezeu sa o odihneasca pe Andreea C! Sunt sigura ca de acolo de sus, ea va veghea mereu asupra ingerasului sau, Mariuta.

Nana Motoc

Mergi la inceput