Copilasi poznasi de iulie-august 2004 (159)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Am citit despre AndreeaC...si m-am intristat....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cattalina spune:

Ne inscriem si noi in aceasta categorie
mami Catalina(cattalina)21 septembrie 1979
si Dragos 23 iulie 2004
va multumim

cattalina&costty(22.09.2002) Dragos (23.07.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

ROBERTA !

Si un we frumos tuturor din gasca !


Daria & Giulia (2004 08 16)
Haideti la bazar sa-l ajutam pe ALEX !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

neata!
la multi ani roberta!

fetelor, filmul se numeste "what the bleep do we know?". nu e un film tocmai nou, noi l-am gasit din intamplare cautand documentare despre fizica cuantica. l-am luat de pe dc++, un software de download.

un weekend frumos tuturor!

"When the first baby laughed for the first time, the laugh broke into a thousand pieces and they all went skipping about, and that was the beginning of fairies." James M. Barrie

foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

neata gagici, la noi e cald si soare de zici ca vine vara...
olivia, actiunea lingurita decurge cit se poate de nasol, cind are ea chef maninca si cu lingura si cu furculita, cind nu, nu o pot pacali nicicum. asta da copil cu personalitate...

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

LA MULTI ANI ROBERTA!!!!Multa sanatate si voiosie!!!
Cum spunea si Carmen,la noi a venit primavara, asa ca eu m-am ales cu un mic purcelus in dotare!!!Vrea numai afara, unde alearga non stop si nu rateaza nici o balta, prin care nu trece si ea linistita ca omul mai face si sarituri!!Asa ca va imaginati cum o aduc acasa!!Azi in piata la porumbei, aseza foarte ferma 2 baietei la soare “teceti a soaie,teceti aici a soaie”
Dorsilia nu vrea Danut pe CD si un duet cu Maria, ca are voce si stie vreo 2 cantecele?

pupici si week-end placut

http://photos.yahoo.com/gorodeii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kro spune:

LA MULTI ANI ROBERTA SI TOATE CELE BUNE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

ola, fetili, se vede c-a dat caldura de nu prea semnati condica...

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

LA MULTI ANI, Roberta!! Multa sanatate si fericire!

Cattalina, bine ai venit printr-e noi.Chiar vroiam sa te intreb(la intrebare pusa de tine pe "parinti..") de ce nu postezi la noi.
Eu cred ca v-a sta cumintzele pe scaunul de la stmatolog....depinde si de doctor cum ii vorbeste.Du-te la un ortodont ca ala se ocupa numai de copii si acolo chiar o sa aveti succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Daaa, chiar ca se vede ca e soare frumos afara si 10 grade, ca e liniste aici !
Roberta, LA MULTI ANI cu sanatate, sa fii fericita si iubita ! Si petrecere frumoasa, de data asta pe bune !
Catalina, bine ai venit ! Te asteptam mai des la povestiri pe aici !Pupici pentru Dragos !
Lia, m-a distrat teribil mesajul tau, se vede ca esti intr-o pasa mai buna ! Tine-o tot asa !
Carmen, nu am mai ajuns pe inserat, pentru ca al mau copil n-a vrut eri sa doarma la prinz - cum eu nu eram acasa ! - si asta a insemnat ca l-am dus la somn la ora 8, dupa ce i-am facut baie ! Dupa care sotul meu s-a asezat la pisiu, ca are un proiect important de finalizat si io m-am ocupat de altele ... dar am reusit sa citesc tot ce ati scris !
Ce este cu AndreeaC ?... Zicea Olivia ceva ... ma duc sa vaz daca gasesc vreun subiect postat de ea !
Pupici muuuulti !

Alice si Andrei
Gizmo pina la un an
Gizmo dupa aniversarea de un an
Gizmo in 2006

Mergi la inceput